1464
1411
عنوان

,شوهرای شما هم اینجوری ان?

1067 بازدید | 66 پست

تو خونه که معمولا کمک نمیکنه.دوست داره مدام ازش پذیرایی بشه.غذا چای میوه.صبحها که میره باید پاشد راه انداختش.مثل بچه دبستانی ها.لباساشو کیفشو صبحونشو.اگه پا نشی گلایه میشه.بریز بپاش هم تو خونه تا حدی داره.جوراباش لباساش کاغذاش.خورده فرمایش زیاد داره.همش میگه اینو بیار اونو بیار.مثلا شارژ و بیار.لب تابو بیار.بالش بیار و...

وسایلش گم میشم از من میخواد.

کارش دیر میشه با من بحث می‌کنه.

من حامله ام کف لگنم درد می‌کنه بس که سر پا بودم.کف پاهام درد میکنه.کمرم درد میکنه.توجه نداره یا متوجه نیست،نمیدونم.بش هم که بگم دلم درد داره یا فلان،با یه حالت نگرانی میگه زیاد سر پا نمون.یا باحالت تشر میگه خب چرا اینقد میمونی سر پا.بشین.اما اونورم توقعاتش هست.فقط در حد حرفه.

خسته شدم

شانس توهست دیگه خواهر اگه شانس داشتی با همچین آدمی ازدواج نمیکردی

میشه اول برای حاجت خودتون وبعد برای برآورده شدن حاجت من دوتا صلوات بفرستین خیلی محتاج 😢به دعاهاتون هستم.

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1436
1334

شوهر من هم اینطوری تازه خرید هم خودم باید برم . ددتا بچه ها م هم اینطورین ساعت 6 بیدار شدم رفتم نون خریدم  با حلیم اوردم صبحانه خوردن هر یکی ایراد هم میگیره یکی  سرشیر می خواد اون یکی اش می خواسته تازه جوراب هم باید بهشون بدم .یه لیست هم چیدن که برای نهار باید درست کنم .

قربان وفای سگ ♥️
1396

متاسفانه مادرش درست تربیتش نکرده.

مدام کاراشوانجام داده.

ماهم یه دامادداریم همینطوریه.یعنی اگه خاهرم پانشه صبحانه آماده کنه دیگه میره.

یابعضی وقتا پیش میادخاهرم ظهرخونه نیست.غذابراشم تویخچال گذاشته .نمیره گرمشون کنه همینجوری سرد برمیداره میخوره.

کلن تقصیر ماماناشونه.

با احترام به شما اصلا اینطور نیست.ذاتا همه کارا رو خودش انجام میده و اصلا ازم کمک نمیخواد.مثل یک زن در خانه داری مستقله.اگه میوه نیاره محاله بیارم.در ۵۰ درصد خودش چایی رو دم میکنه و میاره وکلا به من نیازی نداره مگر پخت وپز.

حتی به بچه ها بهتر از من میرسه.

نقطه ی مقابل همسر شماست.خوبه یا بده خودمم نمیدونم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
1514