1464
1411
عنوان

,شوهرای شما هم اینجوری ان?

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 66 پست

شوهر منم قبلا اصلا کارای خونه رو انجام نمیداد

حتی مهمون میومد اصلا پا نمیشد، خودم تنهایی سفره میچیدم

کم کم یادش دادم، بهش گفتم زشته همش من جلو مهمون دولا شم با اون ک و ن م ، یکم تو کمکم کن

الان خداروشکر خیلی بهتر شده، حتی به دخترمم میگه انقد به مامانت نگو برات فلان چیزو بیاره، برا مامان سخته چون داداشت تو شکمشه، یا خودت بردار یا به من بگو😉

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
انشالله بچه که بدنیا بیاد یه دنیا کار میاد روی سرت بهش بگو‌دکتر گفته باید استراحت کنم وقتی گفت این ...

همین الآنم یه بچه کوچک دیگه هم دارم.تازه غر میزنه.از الان موندم تو غصه ک بعد از دنیا اومدن دومی چه خاکی تو سرم کنم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

این بار رفتی دکتر برگشتی با یه حالت نگران ب همسرت بگو دکتر گفته زیاد سرپا نباشم ،ولی خب تو بخوای بری ...

دیشب ناله میکردم گفت میخوای ببرمت دکتر؟

صبح پا شده میگه لباسامو اینارو بده بپوشم.یهو از خاب بلند شدم.گفت بخاب بخاب.اما وسایلمو بذار!

احتمالن شوهرشماپیش مادرش عزیزتربوده ومامانش کاراشوانجام میداده. چون اون یکی داماد ما برادرداماد بزر ...

نه بابا حالا من پسرم 12 سالشه هرچی بهش یاد می گم یا می گن وسایلش رو جمع کنه  سفره پهن کنه یا .. انجام  نمی ده .خیلی باهاش دارم برخورد می کنم .ذاتش اینطوری 

قربان وفای سگ ♥️
1436

وای دقیقا مثل شوهر من منم الان دومی باردارم باور میکنی صبح ۵ بیدار شدم براش لباس اتو کردم .

بخاطر همون تربیتشونه .یعنی من سرکار‌میرفتم‌مینشست تا ۴ بیام ناهار رو گرم کنم انقدر تنبله .

هی میخواد من سرویس بدم شبا تا ۱ بیداره میگه میوه بیار 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد عادت شده، باید به مرور از سرش بندازی. شوهر منم اوایل همینجور بود اما الان دیگه نه. یه بار انجام ...

پا میشدم عق میزدم اوایل حاملگیم.تهش می‌گفت یه چی بخور.اما باز فرداش باید پامیشدم.

همین الآنم یه بچه کوچک دیگه هم دارم.تازه غر میزنه.از الان موندم تو غصه ک بعد از دنیا اومدن دومی چه خ ...

عزیزم نگران نباش توکلت به خدا باشه. خدا انقدر طاقت وتحمل میده. بچت هم زود بزرگتر میشه. یه دوماه اول  واقعا سخته چون خودم کشیدم این روزا را فقط حواست به بچه اول باشه کاری نکنی حسادتش. تحریک شه.    به بچه اولت خیلی محبت کن. چون خیلی حساس میشه.     با ملایمت از شوهرت کمک بخاه   کم کم ایشالا بهتر میشه.     شاد باشی دوستم. 

دیشب ناله میکردم گفت میخوای ببرمت دکتر؟ صبح پا شده میگه لباسامو اینارو بده بپوشم.یهو از خاب بلند شد ...

شوهر منم اینطوریه اولا تربیتشون اشتباهه ثانیا منو شما سیاست نداریم خواهر من 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این همنفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
دیشب ناله میکردم گفت میخوای ببرمت دکتر؟ صبح پا شده میگه لباسامو اینارو بده بپوشم.یهو از خاب بلند شد ...

پس وقتی خودش گفته بخواب بخواب شما هم بخواب و خواب آلو بگو لباست فلان جاست عزیزم اگه از تخت بیام بیرون دیگه خوابم نمیبره و دردام میاد سراغم کم کم بیدار نشو تا عادت کنه 

1485
همین الآنم یه بچه کوچک دیگه هم دارم.تازه غر میزنه.از الان موندم تو غصه ک بعد از دنیا اومدن دومی چه خ ...

یکم بی توجه شو به غرهاش

ما زن ها هر چی میکنیم از ترس غرغر و‌دعوای

اگه خیلی عصبانی نمیشه و قاطی نمیکنه بهش رک بگو خودت بردار مگه من نوکرتم اینقدر دستور میدی

شوهر منم اینطوریه اولا تربیتشون اشتباهه ثانیا منو شما سیاست نداریم خواهر من 

مثلاً چکار کنیم؟

از اول اینجور بزرگشون کردن.کلا انگار چون پسر بودن باید زنها در خدمتشون باشن.

من خودم برادرام اینجور نیستن.خانوم برادرم حامله بود چند ماه رفت خونه مادرش که استراحت کنه.برادرمم یه شهر دیگه تنها ب کار و بارش می‌رسید.خانومشم خیالش راحت بود که شوهرش از پس خودش برمیاد.مادرم از پسرا هم کار می‌گرفت توی خونمون.اونا هم یاد گرفتن.

1396
یکم بی توجه شو به غرهاش ما زن ها هر چی میکنیم از ترس غرغر و‌دعوای اگه خیلی عصبانی نمیشه و قاطی نمی ...

اینارم گفتم.مشکلم اینه ک خیلی موقتیه اگرم اثر کنه.باز روز از نو روزی از نو.یه ساعت بعد باز همونه.یا بعدا گلایه و تیکه میشه که کاش مثل زنهای دیگه بودی!

[QUOTE=111615700

فت یه چی بخور.اما باز فرداش باید پامیشدم.[/QUOTE]

خب نمیشدی، وا!

یکی شمایی یکی اون

اون گله کرد تو هم گله کن. یعنی چی من خیلی بدم میومد هی دستور میداد، دو سه بار میگفت صدام درمیومد خب خودت پاشو یعنی چی نشستی امر و نهی میکنی مگه من مستخدمتم

الان خیییییلی بهتر شده

مثلاً چکار کنیم؟ از اول اینجور بزرگشون کردن.کلا انگار چون پسر بودن باید زنها در خدمتشون باشن. من خ ...

تو منی یا من تو، دقیقا رفتار برادرای منم همینه تازه زنداداشم حامله س مامانم هرسری که غذا میپزه برا اونام میبره میگه گناه داره حامله س نمیتونه بپزه ولی مادرشوهر من تیکه میندازه فقط دریغ از یه درک کوچیک

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این همنفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
مثلاً چکار کنیم؟ از اول اینجور بزرگشون کردن.کلا انگار چون پسر بودن باید زنها در خدمتشون باشن. من خ ...

منم شوهرم رو بدم پر رو میشه

قبل بچه دار شدن فقط براش صبحانه آماده میکردم

بچه که اومد و شب بیداری دیگه خودش عادت کرد

زیاد روش نمیدم چون مستعد پر رو شدنه

1508