2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم‌ اون روز گف هم طلا هم فلان هم فلان اخرش گف لباسشویی....به ما ک نگف به جای طلااا الان میگه لباس ...

باشه ولی الان اگه واسه جاریت هر دو کار رو انجام داد شاید جای ناراحتی داشته باشه، باز واسه اون لباسشویی نخریده دیگه

در کل هم قرار نیست همه چیز مثل قبل باشه که، بالاخره چند سال گذشته همه چیز مفصلتر شده، اصلا مقایسه نکنید که خودتون رو آزار بدید. مادر خودتونم به فاصله چند سال برای شما و خواهرتون مثلا جهیزیه بخره چیزای جدیدی رسم شده که واسه دومی مفصلتر میشه

مثلا جاری بزرگه من ۱۵ سال زودتر از من عروس شده، مگه میشه مراسمات من مثل ۱۵ سال قبل باشه آخه؟ بعد اون باید با من یا خانواده شوهرش رو دنده لج بیفته؟! الان که دیگه از امسال تا سال دیگه کلی رسمای جدید مد شده. منطقی باشید و دلاتون رو بزرگ کنید. پدر مادرا هم گناه دارن خداییش شادیشون واسه یه بچه رو تبدیل به غصه و ناراحتی واسه بچه دیگه نکنید

چطور

همینجوری

من ۱۶ساله بودم ازدواج کردم چون خالم خیلی عجله داشت اینطوری شد😐

ولی واقعا احساس خوشبختی میکنم و ب نظرم ازدواج تو سن کم بهتره چون واقعا از ته دل شوهرتو دوس داری و برات میشه مثل پدر و مادر البته بستگی ب شوهر هم داره

همینجوری من ۱۶ساله بودم ازدواج کردم چون خالم خیلی عجله داشت اینطوری شد😐 ولی واقعا احساس خوشبختی م ...

راستش حرف زیاده اندازه یه کتاب ، ولی خب نمیشه بیانش کرد چون خدایی نکرده ممکنه زندکی یک نفر رو تحت تأثیر قرار بده.

خوشبخت باشی

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
باشه ولی الان اگه واسه جاریت هر دو کار رو انجام داد شاید جای ناراحتی داشته باشه، باز واسه اون لباسشو ...

من ک نمیرم به اونا چیزی بگم صرفا جهت دردودل اینجا گفتم ...اره میدونم ممکنه فرق کنه بهتر بشه...اما اگ خونده باشی تمام حرف من طلا نبود ...

برامنم نخریدن تازه نه کادو عقد دادن نه عروسی نه پاگشا

به من فقط کادو عقد دادن و عیدی.آنچنانی هم نبود.حالا چون به من عیدی دادن به جاریم نداده بودن قهر کرد و چنان آهی برام کشید که شوهرمم نتونست برام سرویس بگیره.گرون شد

ب نظرت چرا اون سوالو ازم تو اشپزخونه پرسید

دوست عزیز ببخش سرکار بودم الان اومدم دیدم .خانواده شوهرت مشکل اعصاب و روان دارن .ادمای بی عقل همینجورن.اخه بگو بتو چه سینه مردم چقدره فضولی مگه.میخاسته ترو امتحان کنه ببینه پشت سر دختره چی میگی حتمن🤔

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍
دوست عزیز ببخش سرکار بودم الان اومدم دیدم .خانواده شوهرت مشکل اعصاب و روان دارن .ادمای بی عقل همینجو ...

الان فهمیدم خرید عقد میخان برن من خرید عقد نداشتم...حتی الانم لوازم ارایش ندارم مث سایه و اینا....میخان طلا بخرن....من دارم افسرده میشم داره حالم ازشون بهم میخوره

2706