1464
1520
دختره از من ۳ سال کوچیکتره و تپله...من قدبلند‌م نه لاغر نه چاق...منو شوهرم همو دوس داشتیم من خیلی سخ ...

ماشین لباسشویی ربطی به طلا نداره اما اومدم بگم برا من نه لباسشویی خریدن نه سرویس🤣🤣☹☹☹

خب من هیچی ندارم طلا....احساس میکنم‌حقیر شدم...

حق داری یه جورایی ولی اینا به جاری تون اصلا مربوط نیست گلم با اون خوب باش خیلی خوب باش 

بزار بی خودی درباره ی‌شما حرف نزنن

ولی یه جوری به مادزشوهرت بگو 

بگو که رو دلت نموته 

❤❤❤❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

استاتر تر خدا ببخشید منظورم شما نیستی ولی عجب آدمایین رفتن خواستگاری دختر ۱۶ ساله!!! 

معلوم نیست دنبال همسرن یا دنبال جمع آوری نوجوانان

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
1473

با اجازه استارتر گل و عزیز

فقط یک نفر مونده ب تکمیل لیست

دوستان بعد از نماز ظهرم میشه خوند دعارو

لطفا تاپیکو بخونید

بیاید کنار هم چله ی جدید رو شروع کنیم از ۲۱ آبان انشالله .پیشاپیش حاجتروا انشالله

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3308774/چله-ایه-ی-۲۹-سوره-مومنون-برای-خانه-دار-شدن-خیییلی-مجرب-بیاین-دوستان

گروه آبی بامدادخمار :وزن اولیه: ۷۵ ، وزن هدف:۶۴ قد ۱۶۴                        اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
1485

منم از الان استرس جاری دار شدن رو دارم . ۱۲ ساله تک عروسم و پدرشوهرم خیلی دوستم داره و حرفم تو خونه مادرشوهرم برش داره . تازه خواهر شوهرم ندارم . کلی هم حسودم 😭😭😭 . خدا کنه زن نگیره داداشه حالا حالا هاااا😫

1396
وقتی اومدیم خونه خواهرشوهرم گف اگ قبول کنن ازهمه تو خانواده سره دختره....بعد باز اون‌یکی خواهرشوهر گ ...

چه عقده ای.ولشون کن عمدی میخوان حرص بدن.من جاری کوچیکه هستم قبل اومدن نمیدونم چی گفته بودن جاری وسطیم ازم بیزاد بود.از اونورم نامحسوس اونو با من مقایسه میکردن که من ناراحت شم.کلا دوس دارن دشمنی درست کنن.جاری منم خیلی زمینه ش رو داشت.حسود بود.الانم دشمنیم😃😃

1514