1600
1480
دختره از من ۳ سال کوچیکتره و تپله...من قدبلند‌م نه لاغر نه چاق...منو شوهرم همو دوس داشتیم من خیلی سخ ...

ای بابا این چیزاهست،خانواده شوهرمن اصلانمیخواستن منوببرن اتلیه،باگریه والتماس بردنم،ولی براجاری هم عقدبردنش هم عروسی،نزدیک یه تومن شدعکساش

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

خوش به حال جاریت. مادرشوهر من برای جاریم طلا و لباس نخرید جاری و برادرشوهرم کاری کردن که برای منم هیچی نخرید. تقصیر شوهرمم بود که طرف اونا بود. تازه اونا کلی پول میگیرن با حیله و نیرنگ ولی ما هیچی به هیچی.

اجر یک عمری رشادت را گرفت/ غرق  خون اذن زیارت را گرفت / مرگ در بستر برایش ننگ بود/  از گل نرگس شهادت را گرفت 😭😭😭لطفا یک صلوات هدیه کنید به روح پاک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی.                  متولد ۸۲ نیستم😐
8

جاری بزرگه من روز خواستگاری میگفت مهریت باید ازمن کمتر باشه من بزرگترم😂

ولی بیشتر شد 

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕
دختره از من ۳ سال کوچیکتره و تپله...من قدبلند‌م نه لاغر نه چاق...منو شوهرم همو دوس داشتیم من خیلی سخ ...

آها..خب منم بخاطر همین چیزا میگم لباس فولادین تنت کن عزیزم ..هنوز هیچی نشد بگو مگو ها شروع شد ..ولی عزیزم شما خود دار باش و هیچ وقت حسادت نکن اصلا زندگی خود تو با یکی دیگه بخصوص جاری مقایسه نکن ..موفق باشی گلم

خدایا بابت همه چی شکر   
1563

توروخدا ارزش خودتونو با این مقایسه ها نیارید پایین بهتر ک نخریدن مگ شما محتاج کادو های اونایید 

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1578