2726
عنوان

بگید چیکار کنم 😢😢😢

206 بازدید | 8 پست

بچه ها حاملم ۲۵ هفته یهو مقعدم تیر کشید. طبیعیه یا برم دکتر خیلی ترسیدم 😭😭

یه جا نوشته بود علائم زایمان زودرسه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
حالا با یه بار نترس شاید به خاطر نفخه

نمیدونم درد داشتم قبلا ولی اینجور نبوده 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اشکال نداره خودتو نترسون تو اینترنت همه چیو ترسناک جلوه میده

یعنی طبیعیه از یکی از دوستام سوال کردم گفت من  اینجور دردا ندارم اون هفته ۳۰ هستش

یعنی طبیعیه از یکی از دوستام سوال کردم گفت من  اینجور دردا ندارم اون هفته ۳۰ هستش

من هفته ۳۵ ام

درد افراد تو بارداری متفاوته

اگه خودتو بترسونی دردت بیشتر میشه

ادامه دار شد برو دکتر

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
من هفته ۳۵ ام درد افراد تو بارداری متفاوته اگه خودتو بترسونی دردت بیشتر میشه ادامه دار شد برو دکت ...

ممنون از راهنماییت عزیزم