2737
2734
عنوان

خانمهای مشهدی بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 44 پست
دوستان چرا کاربری قبلمو میزنم میگه تعلیق شده؟ یعنی چی

ترکیده😐

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا خیلی داغون هست ادم درست حسابی نمیان که هرچی زیر خاکی میان

🤣🤣🤣🤣🤣

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2731
اخه چرا😔😔

از نی نی یار بپرس 

اگر بفهمه دوتا کاربری داری اینم میترکونه ها 😐

تاپیک بزن بگو نی نی یار بیا من بلد نیستم اما از بچها بخواه تگش کنن برات

2738

اونا هندی نیستن و پاکستانی هستند

مسافرن و برای زیارت در دهه آخر صفر هرساله میان البته باقی اوقات سال هم میان ولی خیلی کمتر

الان دیگه دارن میرن کم. کم نگران نباش

ایران اش دهن سوزی نیست ک از سایر کشورا بیان اینجا برا زندگی چند سال پیش افغان ها بودن ک الان اونا هم دارن فرار میکنن از وضع الان کشور

کاربری اوتوبوس=کلی اوتوبوس .

منم هفته پیش بودم ،بیشتر پاکستانی بودن 

زایرن دیگه تو حرم پر بود از زایرای پاکستانی 

یه خیابونی بود اطراف هم کلییییییی اتوبوس پاکستانی بود  کلی ها ،

چقدم نامرتب و شلخته بود اتوبوسا و سرو وضعشون خخخخخخ

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
نمی‌دونم. من فقط آقایون به چشمم اومد. اصن خانم ندیدم

خانمام هستن زیادن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
اونا هندی نیستن و پاکستانی هستند مسافرن و برای زیارت در دهه آخر صفر هرساله میان البته باقی اوقات سا ...

برای ما آش دهن سوزی نیس برای کشورای دیگه بهشته چون ارزش پولمون اومده پایین و اونا با پول خودشون میتونن اینجا کلی صفا کنن .

2706