1464
1411
عنوان

خانمهای مشهدی بیاین یه لحظه

265 بازدید | 44 پست

سلام خانما میدونین مشهد چه خبره؟ ما دیروز اونجا بودیم کاربری اتوبوس از هند اونجا بود. اتوبوسا مال کشور هند بود بعد کلی وسیله داشتن روی سقف ماشینا. یعنی حتی فرش از این قالی های که خونمون پهن میکنیم از اونا هم روی سقفش بسته بودن. انگار اسباب کشی کردن به ایران.

میدونین چرا اینطوریه؟

خدایا دلم معجزه میخواد  یه صلوات مهمونم کنین لطفا  متولد ۸۲ نیستم😐

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

والا منکه ندیدم ..شاید مسافربودن

تو پارکینگ رضوان پر بودن. بجز اون داخل شهر هم می‌رفتیم بازم بودن.

1475
خخخخ اونها مسافرتهاشو اینجوری اونها پاکستانی هستن 

آخه روی اتوبوساشون نوشته بود بمبئی. اتوبوساشونم مال عهد ایرج میرزا بود. خیلی ناجور بود. اصن چهره ی بدی به شهر میداد

1432
خب مسافربودن بودن دیگه ..فرشو واسه زیرپاشون آوردن 

قالی به اون سنگینی آخه؟

خب چرا زیلو نیاوردن؟

آخه روی اتوبوساشون نوشته بود بمبئی. اتوبوساشونم مال عهد ایرج میرزا بود. خیلی ناجور بود. اصن چهره ی ب ...

اره واقعا خیلی داغون هست ادم درست حسابی نمیان که هرچی زیر خاکی میان

نمی‌دونم والا. اصن چرا به اتوبوساشون اجازه ی ورود به کشور دادن؟ ما میریم عراق واسمون کلاس میذارن که داخل کشور ما باید با وسایل نقلیه ی عراقی تردد کنین. اینا چرا اینطوری میکنن؟

1476
دوستان چرا کاربری قبلمو میزنم میگه تعلیق شده؟ یعنی چی

ترکیده😐

میشه دعا کنید خدا ی دوقلو پسر سالم و صالح بهم بده لطفاااااا😭😘  امیدوارم دعات زمانی درحقم مستجاب شه ک توان و آرزوشو داشته باشم ن زمانی ک دیگه ارزویی برام نمونده 😘😘😘دعا کردی لایکم کن برات ی صلوات میفرستم 😘😘😘😘                                      اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

🤣🤣🤣🤣🤣

میشه دعا کنید خدا ی دوقلو پسر سالم و صالح بهم بده لطفاااااا😭😘  امیدوارم دعات زمانی درحقم مستجاب شه ک توان و آرزوشو داشته باشم ن زمانی ک دیگه ارزویی برام نمونده 😘😘😘دعا کردی لایکم کن برات ی صلوات میفرستم 😘😘😘😘                                      اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
اخه چرا😔😔

از نی نی یار بپرس 

اگر بفهمه دوتا کاربری داری اینم میترکونه ها 😐

1331