2726
عنوان

خواهر شوهر جایگزین😣

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 48 پست
شوهر من متاسفانه جواب نمیده

شوهر منم اصلا نمیفهمید کم کم بهش فهموندم! 

بعد مثلا مادرشوهرمن با ما قهر باشه همشون قهر میکنن عکس پروفایل میذارن مادر ال است مادر بل است

😂  همشون بلاک هم میکنن شوهرمو

پارسال بخاطر خواهراش مادر شوهرم سه ماه قهر بود باهامون! 

امسال دقیقا سالگرذ قهر پارسال باز بخاطر اونا با ما قهره! 🤣

جدی؟؟ والا سونو پس فردا میرم ان تی گفته احتنالا پسر فعلا معلوم نشده خودمم دیوانه شدم دیگه😣

اوهوم حتی درخاست دوستی دادی ک وقتی معلوم شده بیای بهم بگی از رو اون یادمه 

از رو ویارت فک کنم حدس زده بودم پسره 

ایشالله ب سلامتی و دل خوش مامان خانم این بحثای بیخودی رو ول کن ب زندگیت برس و هی با خودت تکرار کن اون اصلا برام مهم نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رویه ت رو عوص کن عزیزم، از خاله شوهر کشیدن دیگه زور داره والا در کل که تحویلش نگیر، پیغام داد مثل ه ...

دلم میخواد ولی اونم کارش خوب بلده منو بی محل میکنه از طریق شوهرم و مادر شوهرم عمل میکنه اصلا این ادم انگار هیچ کاری جز این نداره زندگی خودش رو هواساااا با ۲ تا بچه کوچیک

2728
شوهر منم اصلا نمیفهمید کم کم بهش فهموندم!  بعد مثلا مادرشوهرمن با ما قهر باشه همشون قهر میکنن ...

😑😑😑😑 وای وای

خواهر شوهرا کم بودن خاله ها هم فتنه شدن جدیدا

مطمءن باش بگی ب تو ربطی نداره بدتر لج میکته بدترررررررد دخالت و چزوندن انجام میده 

دقیقا مطمینم ۱۰۰۰۰۰ برابر بدتر میکنه چون بی حیایه ولی چی کار کنم خواهر صبر اندازه داره تا کی حرف بخورم ازش😣

دلم میخواد ولی اونم کارش خوب بلده منو بی محل میکنه از طریق شوهرم و مادر شوهرم عمل میکنه اصلا این ادم ...

بعضیا رو باید یه بار جنگ اساسی انداخت پاشون رو برید، بابابزرگ من یه عمه داشته بدتر از همین خاله شوهر شما، تا مادربزرگم پیر شده بود دست از سر زندگیشون برنمیداشت تا دیگه مامانم و برادراش بزرگ شده بودن و ازدواج کرده بودن این هنوز اذیت میکرد دیگه اینا یه دعوای درست حسابی باهاش کردن تا ول کرد

بعضیا رو باید یه بار جنگ اساسی انداخت پاشون رو برید، بابابزرگ من یه عمه داشته بدتر از همین خاله شوهر ...

نه تا وقتی من تکم😑 اونا میدونن مشکل از خاله ست همه میشناسنش ولی باز پشتشن میگن عروس غریبست ارزش نداره پسرمونم غلط میکنه پشت زنش باشه زن غریبست 😑

نه تا وقتی من تکم😑 اونا میدونن مشکل از خاله ست همه میشناسنش ولی باز پشتشن میگن عروس غریبست ارزش ندا ...

پس بساز دیگه  

چی بگیم آخه، یا باید جلوش وایسی یه کم تنش رو تحمل کنی تا اوضواع به مرور عادی بشه دوباره یا هم بسازی با کاراش و توجه نکنی دیگه

پس بساز دیگه     چی بگیم آخه، یا باید جلوش وایسی یه کم تنش رو تحمل کنی تا اوضواع به مرور ...

همین کارو میکنم

دیگه نمیتونم تحملش کنم و حرف بخورم ازش جوابش بدم انقدر نمیسوزم

بچه ها این ادم خیلی جنگ جوعه جوابش بدم جنگ میشه ندم  خودن دارم خورد میشم چی کار کنم به نظر شما

محلش نزار. هر چی کم محلش کنی ب حرفاش گوش ندی بیشتر حرص میخوره. زنگم نزن دیگه تو هیچ کاری

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
2706