2737
2739
عنوان

خواهر شوهر جایگزین😣

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 48 پست
ب نظر من نباید اصلا اهمیت داد کار درست رو بکن همیشه ببین عقلت چی میگه مثلا خاله ی شوهر میگه برید فلا ...

والا از مادر شوهر ادم حرف بشنوه انقدر زور نداره اونتو خونش میشینه برای زندگی من تعیین تکلیف میکنه😐

نه بابا این مستقیم میگه دیگه دستش به جایی بند نباشه از طریق مادر شوهرم سیخونک میزنه یک ساعت پیشش خون ...

درک میکنم ببین مادرشوهر منم ی همچین شخصیت دیکتاتور خود رای زور گو دخالت کن تو همه چییییییییی تو همه چیا حساب کن حتی تو خرید لباس زیر من دیگه بچمو نگم برات 

ولی اون مادرشوهره من اوایل خیلی اعصاب خودمو خرد میکردم خیلی خودخوری میکردم از دستش الان دارم رو خودم کار میکنم 

خاله ی همسر شخصیت مهمی نیست هروقت چرتو پرت گف ج نده روتو کن اونور با یکی دیگه بحرف گوشیتو دربیار بازی کن باهاش و ارتباطتو ب حداقل برسون لازم نیست هر خری جفتک زد بهت توهم جفتک بزنی بهش فقط باید از خره دوری کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا از مادر شوهر ادم حرف بشنوه انقدر زور نداره اونتو خونش میشینه برای زندگی من تعیین تکلیف میکنه😐

خودش عروس نداره به زندگیش دخالت کنه حوصله اش سر نره؟😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
درک میکنم ببین مادرشوهر منم ی همچین شخصیت دیکتاتور خود رای زور گو دخالت کن تو همه چییییییییی تو همه ...

قشنگ بلده منو بچزونه بیشتر موقع ها منو اصلا طرف صحبتش قرار نمیده که جوابش بدم با همسرم حرف میزنه مثلا میپرسه ازش البوم عروسیتون کی امادست چرا دیر تجوبل گرفتید دیوانه ای وام گرفتی سود بدی خونه خریدی😑

2728

عروسیم زنگ زده بود مادر شوهرم گفته بود اگر ترانه اینا رسم ندارن مراسم قبل عروسی بگیرن خودمون بگیریم😑 حالا اونا رسمای خودشون هیچکدوم انجام ندادن میگفت چرا اینا مراسم نمیگیرن چرا دعوتمون نمیکنه جهازش ببینیم😑

قشنگ بلده منو بچزونه بیشتر موقع ها منو اصلا طرف صحبتش قرار نمیده که جوابش بدم با همسرم حرف میزنه مثل ...

گفتم ک منم ی خاله ی همسر دارم اون اوایل خیلی از این ببخشید گوه خوریا میکرد 

تو محضر مادرشوهرم نیومد این خانم اومد اونجا

حلقه میخواستیم بخریم اومده بود قبل من تمااااام حلقه هارو تست میکرد منم فقط نگاش میکردم 

هی میگف کار نکردی دستات خوشگله بزا یکم بگذره از ریخت میوفته 

رفتیم خرید عروسی ینی بخوام ماجراهای سه روز خرید عروسی رو برات بگم طوووووومار میشه ها ن میگفت چیزی بر دارید هیچی همینجوری میرفتیم دست خالی برمیگشتیم ی عصر مادرشوهرمم اومد همه چی خریدیم هرچی میخواستم بردارم زود میگف چاق میشی دوسایز بزرگتر بردار 

همسرم یک ماه قبل عقد ما ی ساعت خیلییییی شیک خریده بود گف من ساعت نمیخوام ساعت خودمو تازه خریدم بند کرده بود ک نه باییییییییید ساعت برداری بایدددد ماهم میگفتیم بردار میگف ول کنین توروخدا بخدا من یک دونه چیز بدون گفتن اونا برنداشتم ولی همسرم گرون خرید ولی کم خرید برمیگشت ب مادرشوهر من میگف هرچقدر برا پسرم بخرن برا دختره عروس آینده ام میخرم ینی اینکه شما خیلی خرید کردین اینا برا پسرت کم خریدن

جهزیه ک اوردم اومد ی دعوای اساسی راه انداخت با تیکه کلاماش ...و من خنگ این وسط فک میکردم همه ی آتیشا و فتنه ها زیر سر اینه نگو زیر سر مادرشوهرمم هست مادرشوهرم خیلی بدتر از اونه 

ول کن بابا تو فقط حساس شدی رو این خانم کامل درک میکنم چون منم ی حساس بیخودی شدم رو مادرشوهرم 

مادرشوهرو آدم چاره نداره هرچند دارم رو خودم کار میکنم مجبوری هم ک میرم ادم حسابش نکنم خاله ی شوهرو بیخیال چرتو پرت گف اصن ب روی خودت نیار ببین بگه وام چرا گرفتین مگه همسرت با حرف اون میره زود وامو پس میگیره بیخیال ب خودت ارامش بده توهم با اون نحرف وقتی میری اونجا دیدی آدم حسابت نکرد توهم بشین با گوشی بازی کن 

روابط فرق میکنه ایشون ۲۴ ساعت خونه مادرشه ما وقتی میریم دیدن مادربزرگ شوهرم ایشونم همیشه زیارت میکنی ...

دقیقا ماهم! 😐عره اوره شمسی کوره همه جم هستن دور هم! مادر بزرگ همسرم ک امپراطوز بدی هاست. 

2738

میگفتی مادر شما هر مراسمی دوس داری خودتون بگیرین ما هم هرچی رسممونه انجام میدیدم واس دیدن جهزیه ات هم ی لبخند ملیح تحویل میدادیو تمام بخدا اداهای خاله ی همسر من صدبرابره ایناست بخام برات تعریف کنما ....

راستی من جنسیت بچه تو حدس زده بودم پسره 

چیشد بالاخره جنسیتش چیه؟؟

گفتم ک منم ی خاله ی همسر دارم اون اوایل خیلی از این ببخشید گوه خوریا میکرد  تو محضر مادرشوهرم ...

اخه خیلییی..... میخوره🙄 به بعضیا به تو ربطی نداره رو باید تو روشون گفت انگار😶 البته فقط من نیستم با همهدهمینجوره نمیدونم چرا هیچکس نمیگه بهش رفتارش درست کنه

رویه ت رو عوص کن عزیزم، از خاله شوهر کشیدن دیگه زور داره والا

در کل که تحویلش نگیر، پیغام داد مثل همین دفعه با پیغام جوابش رو بده، رو در رو هم گفت رک بزن تو پرش

نهایت یه مدت درگیری اما نوکش رو بچین از زندگیت

میگفتی مادر شما هر مراسمی دوس داری خودتون بگیرین ما هم هرچی رسممونه انجام میدیدم واس دیدن جهزیه ات ه ...

جدی؟؟

والا سونو پس فردا میرم ان تی گفته احتنالا پسر فعلا معلوم نشده خودمم دیوانه شدم دیگه😣

اخه خیلییی..... میخوره🙄 به بعضیا به تو ربطی نداره رو باید تو روشون گفت انگار😶 البته فقط من نیستم ب ...

مطمءن باش بگی ب تو ربطی نداره بدتر لج میکته بدترررررررد دخالت و چزوندن انجام میده 

2706