1464
1411
عنوان

خواهر شوهر جایگزین😣

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 48 پست
بعضیا رو باید یه بار جنگ اساسی انداخت پاشون رو برید، بابابزرگ من یه عمه داشته بدتر از همین خاله شوهر ...

نه تا وقتی من تکم😑 اونا میدونن مشکل از خاله ست همه میشناسنش ولی باز پشتشن میگن عروس غریبست ارزش نداره پسرمونم غلط میکنه پشت زنش باشه زن غریبست 😑

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه تا وقتی من تکم😑 اونا میدونن مشکل از خاله ست همه میشناسنش ولی باز پشتشن میگن عروس غریبست ارزش ندا ...

پس بساز دیگه  

چی بگیم آخه، یا باید جلوش وایسی یه کم تنش رو تحمل کنی تا اوضواع به مرور عادی بشه دوباره یا هم بسازی با کاراش و توجه نکنی دیگه

پس بساز دیگه     چی بگیم آخه، یا باید جلوش وایسی یه کم تنش رو تحمل کنی تا اوضواع به مرور ...

همین کارو میکنم

دیگه نمیتونم تحملش کنم و حرف بخورم ازش جوابش بدم انقدر نمیسوزم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

بچه ها این ادم خیلی جنگ جوعه جوابش بدم جنگ میشه ندم  خودن دارم خورد میشم چی کار کنم به نظر شما

محلش نزار. هر چی کم محلش کنی ب حرفاش گوش ندی بیشتر حرص میخوره. زنگم نزن دیگه تو هیچ کاری

خدایا مرسی
خدا از این قهرا نسیب ماهم بکنه خخ

خدایی راحتم. ولی خب همسرم گناه داره. همش داره منت کشی میکنه اونم اشتی نمیکنه. سر چیزای ناحق و زیاده خواهی رابطه شو با بچه ها و شوهرش خراب میکنه

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1484
بگو بیاد پیش مادرشوهر من یک اوستاییه دومی نداره خخخ

کی بیاد!؟ مادر شوهرم؟ نه عزیزم صبر من تا همین حده  میزنم کار دست خودمو خودش میدم 😅

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
کی بیاد!؟ مادر شوهرم؟ نه عزیزم صبر من تا همین حده  میزنم کار دست خودمو خودش میدم 😅

اره دیگه   مادرشوهرت بیاد 

ینی فک نمیکنم کسی بدتر از مادرشوهر من و همچنین با سیاست تر از اون خدا خلق کرده باشه 

فقط با من قهر میکنه و بی محلی با پسرش اصلا و ابدا اه

برا جدا شدن خونم ی صلوات بفرست لطفا

چجوری؟ کل خانوادش مینداززه به جون من 😶

اولا ک مودبانه و محترمانه میگید تو زندگی من دخالت نکنید ب شما مربوط نیست بعدشم قطع ارتباط کامل.هرکار میخاد بکنه اهمیت ندید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...