1464
1482
عنوان

خواهر شوهر جایگزین😣

745 بازدید | 48 پست

من ۵ ساله ازدواج کردم خودم کلا ادم بی حاشیه ای هستم مادر شوهرم از من بی حاشیه تر خانواده شوهرم کاری برام نکردن اما بدی هم نمیکنن برای همین رابطه خیلی خوبی باهاشون دارم دوتا هم برادر شوهر مجرد دارم خلاصه اینکه رابطم با هاشون بسیار خوب و مادبانست 

این وسط شوهر من یه خاله داره که توی ۵ سال ازدواجم تا دلتون بخواد بهم بی احترامی کرده اوایل سعی میکروم محبت کنم فقط زنگ میزدم احوالش میگرفتم ولی کار به جایی رسید که حتی جوابم نمیداد تیکه کنایه که وحشتناککک و واقعا سرد باهام رفتار میکرد خلاصه مثل خواهر شوهر تو خونه زنگ میزد از مادر شوهرم امار کارهای من میگرفت و ایراد که این کار باید بکنه اون کار مادر شوهرمم سادست همه رو انتقال میداد

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا اصلا باید به خاله شوهرت زنگ بزنی ؟؟؟ 😐من فامیلای یه پا دورترشونو اصلا نمیشناسم بعد ۳ سال به چشم هم ببینم نمیشناسم که اینا فامیلن تا خودشون نیان جلو 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

دیگه کم کم من حساس شدم و سر شوهرم خالی میکردم کارهاش رو تا اینکه یه روز که مادرمم بود باز این خانم بی اخترامی کرد و شدید با شوهرم دعوا کردم انقدر مادرم ناراحت شد که تصمیم گرفتم جوابش بدم دیشب مادر شوهرم زنگ زده میگه خاله گفته به اینا بگو پاشن بیان دیدن پدر و مادرم منم برای اولین بار جواب دادم که به خاله بگید ما خودمون عقل و شعور داریم میدونیم چی کار کنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

چرا اصلا باید به خاله شوهرت زنگ بزنی ؟؟؟ 😐من فامیلای یه پا دورترشونو اصلا نمیشناسم بعد ۳ سال به چشم ...

اشتباه خواهر احترام الکی 

شوهرش تصادف کرد زنگ زدم احوال پرسی

خودش مریض شد زنگ زدم عیدا زنگ میزدم هر بار به زور جواب داد منم دیگه زنگ نزدم😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1484

منم خاله های شوهرم مادر شوهرم رو تو اذیت کردن همراهی میکنن! 😁 همسرم خواهر نداره. 

عروس خودشون یعنی زن داداش مادرشوهرمم ادم حسابشون نمیکنه 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1334

اوه اوه از این خاله شوهرها منم دارم 

ولی اوایل فک میکردم این یاد مادرشوهرم میده 

چون مثل شما مادرشوهرم میومد همه چیو میگف بهم بعد ها دیدم نه خییییییر مادرشوهر بنده خودش اوستاست

اوه اوه از این خاله شوهرها منم دارم  ولی اوایل فک میکردم این یاد مادرشوهرم میده  چون ...

نه بابا این مستقیم میگه دیگه دستش به جایی بند نباشه از طریق مادر شوهرم سیخونک میزنه یک ساعت پیشش خونه مادر شوهرم بودم گفت عزیزم تو حالت مساعد نیست کلا نیا منم میگم حالت خوب نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها این ادم خیلی جنگ جوعه جوابش بدم جنگ میشه ندم  خودن دارم خورد میشم چی کار کنم به نظر شما

ب نظر من نباید اصلا اهمیت داد کار درست رو بکن همیشه ببین عقلت چی میگه مثلا خاله ی شوهر میگه برید فلان جا اگه درسته برید اگه ن بدون هیچ بحثو جدلی نرید و جوابشونو محترمانه بده نترس نمیگیره بزنتت ک هر چند ادم ی جوری میشه 

خاله ی همسر شما ی جورایی اخلاق مادر شوهر من داره

خاله شوهرت من خاله شوهرم بعد 5سال یه بار توی خیابون فقط دیدم    

روابط فرق میکنه ایشون ۲۴ ساعت خونه مادرشه ما وقتی میریم دیدن مادربزرگ شوهرم ایشونم همیشه زیارت میکنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
ب نظر من نباید اصلا اهمیت داد کار درست رو بکن همیشه ببین عقلت چی میگه مثلا خاله ی شوهر میگه برید فلا ...

والا از مادر شوهر ادم حرف بشنوه انقدر زور نداره اونتو خونش میشینه برای زندگی من تعیین تکلیف میکنه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا این مستقیم میگه دیگه دستش به جایی بند نباشه از طریق مادر شوهرم سیخونک میزنه یک ساعت پیشش خون ...

درک میکنم ببین مادرشوهر منم ی همچین شخصیت دیکتاتور خود رای زور گو دخالت کن تو همه چییییییییی تو همه چیا حساب کن حتی تو خرید لباس زیر من دیگه بچمو نگم برات 

ولی اون مادرشوهره من اوایل خیلی اعصاب خودمو خرد میکردم خیلی خودخوری میکردم از دستش الان دارم رو خودم کار میکنم 

خاله ی همسر شخصیت مهمی نیست هروقت چرتو پرت گف ج نده روتو کن اونور با یکی دیگه بحرف گوشیتو دربیار بازی کن باهاش و ارتباطتو ب حداقل برسون لازم نیست هر خری جفتک زد بهت توهم جفتک بزنی بهش فقط باید از خره دوری کنی

درک میکنم ببین مادرشوهر منم ی همچین شخصیت دیکتاتور خود رای زور گو دخالت کن تو همه چییییییییی تو همه ...

قشنگ بلده منو بچزونه بیشتر موقع ها منو اصلا طرف صحبتش قرار نمیده که جوابش بدم با همسرم حرف میزنه مثلا میپرسه ازش البوم عروسیتون کی امادست چرا دیر تجوبل گرفتید دیوانه ای وام گرفتی سود بدی خونه خریدی😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508