2726
عنوان

داماد عروس و ول کرد رفت ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 59 پست

الان که کنکور دانشگاه بدی هرجا دوست داری قبولی مثل قبلنا نیست که یه ملیون و خورده ای فقط شرکت کننده ریاضی بود زمان من الان کل شرکت کننده های همه ی رشته ها همینقدرن

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹

آفرین ولی بازم میگم کارت اشتباه بوده چون کل هدف ما از زندگی تاهل و بچه داری نیست 😐😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا دانشگاه آزاد راحته بعدش اون موقع کتاب دینیمون بینش اسلامی بود مشترک بود زبانم هم قوی بود عربی و ...

خب...

برای تغییر رشته دوست من که شبیه شما بود رفت پرس و جو کرد . لازم بود چند تا از کتابای دبیرستان و کل پیش دانشگاهی ( در اون رشته ) رو بخونه و پاس کنه.بعد کنکور اون رشته رو داد و قبول شد . بعدش رفت دانشگاه. 

اابته دانشگاه دولتی و آزاد تومنی فرق دارن. اخذ مدرکم توشون فرق داره. دانشگاه دولتی فوق العاده سختگیری دارن ولی آزاد نه.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
خب... برای تغییر رشته دوست من که شبیه شما بود رفت پرس و جو کرد . لازم بود چند تا از کتابای دبیرستان ...

دوست شما ورودی چه سالیه؟ خدایی من نکردم این کارارو مادرم هم انجام نداد ایشون دیپلمش تجربی بود شاید دوستتون کلا دیپلم و پیش دانشگاهی نداشتن فقط من تو دانشکاه چند واحد پیش خوردم همین

2728
دوست شما ورودی چه سالیه؟ خدایی من نکردم این کارارو مادرم هم انجام نداد ایشون دیپلمش تجربی بود شاید د ...

ورودی ۹۰ . مگه میشه بدون دیپلم و پیش دانشگاهی بری دانشگاه درس بخونی بعد که بخوای یه رشته ی دیگه هم بخونی بیای عقب ببینی ای دل غافل یادت رفته دبیرستان و پیش رو بگذرونی!

دوست عزیر راهش همینه، من اولش نخواستم بگم تصمیم گرفنم خودتون بگین و بعد من حرفم رو بزنم.

ورودی ۹۰ . مگه میشه بدون دیپلم و پیش دانشگاهی بری دانشگاه درس بخونی بعد که بخوای یه رشته ی دیگه هم ب ...

دوست عزیز ربطی نداره https://dr-pedram.com/questions/question/آیانوع-مدرک-دیپلم-و-پیش-دانشگاهی-برای-ش

وارد لینک شو بی دانش هم نظر نده فکر کردی با کی طرفی

چرا ناراحت میشی؟

من با چشم خودم دیدم دوستم بزرگسالان چند تا کتاب خوند، بعد کنکور داد و اونوقت رفت.

چرا ناراحت میشی؟ من با چشم خودم دیدم دوستم بزرگسالان چند تا کتاب خوند، بعد کنکور داد و اونوقت رفت.

مطمئنا باید کتاب خوند ولی شما گفتی باید رفت مدرک دیپلم گرفت و پیش دانسگاهی و دوست شما مجبور شده مدرک مجدد بگیره  

خب حالا قانع شدی که می شه و من انجام دادم ؟  

راستش نه. چون به رشتت نزدیک نیست و کتابای مشترک زیادیم نداشتی. من خودم تابحال تغییر ندادم ولی یکی دیگه از دوستامم رشته زیست بود، گفت میخوام دستیاری برای اتاق عمل ( نمیدونم برای چی چی ) بخونم و مجبورم برم کنکور سراسری شرکت کنم با وجود اینکه دروسشونم شبیه بود.

البته دانشگاه آزاد رو نمیدونم چون بدون کنکور هم ظاهرا میپذیرن، ما دانشگاه دولتی بودیم.

عزیزم ادم ها با هم فرق میکنن و نظر بچه ها بیشتر برای اکثریت جامعه هست هر چند استثنائاتی هست مثلا نمو ...

حرفتون کاملا درسته خودمم گفتم با اینکه خیلی از زندگیم راضیم بازم با ازدواج سن پایین مخصوصا برا پسر اصلا موافق نیستم اما فقط از این ناراحتم‌که سریع ربطش میدن به فرهنگ و خانواده . من از یه خانواده کاملا با سواد وبا فرهنگم که فقط به انتخابم باتوجه به شناختی که ازم داشتن احترام گذاشتن فقط از جمع بستن افعالشون ناراحت شدم

منم ۱۸ ازدواج کردم اگر برگردم عقب بازم‌همسرم انتخاب میکنم ولی تو سن بالای ۲۲  من الان به همسرم ...

ممنون  عزیزم من خودمم بعد ازدواج درسمو ودامه دادم دبیرستانو تمام‌کردم و دانشگاه رفتم و خداروشکر چون همسرم پایه بود و خیلی فهمیدست هیچ مشکلی برام‌پیش نیومد ولی خوب درسته مسولیت های زندگی زیادو سخته

آفرین ولی بازم میگم کارت اشتباه بوده چون کل هدف ما از زندگی تاهل و بچه داری نیست 😐😐😐

دوستم الان کی گفت هدف من رندگی و بچه بوده؟؟؟من همسر و بچه دارم دانشجوی ارشد هستم و هدفم زندگی کردنه اونم به بهترین نحو مث همه ی مجردها کلی دوست و هم دانشگاهی دارم که خیلیاشون مجردن دورهمی اامونو داریم اتفاقا خیلی از دوستای مجردم نه مثل من ماشین زیر پاشونه که هرجا خواستن برن نه خانوم خونه ی خودشونن که بتونن این همه دورهمی برگزار کنن مث بقیه باشگاه نیرم کوه میرم تفریحات دونفره با همسرم دارم توی فامیل باهمه رفت و امد دارم و هرسال دوسه بار مسافرت میریم جاهای متتلف و خداروشکر فکر نمیکنم کاری باشه که یه مجرد بکونه انجام بده و من نتونم خیلی هم خوشحالم که توی همه اینا بچه هام و همسرم تاجایی که بتونن همراه من هستن و دخترو پسرم یه پدرو مادر پرانرژی و شاد دارن .

2706