2726
عنوان

داماد عروس و ول کرد رفت ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 59 پست

عزیزم ادم ها با هم فرق میکنن و نظر بچه ها بیشتر برای اکثریت جامعه هست هر چند استثنائاتی هست مثلا نمونه خود شما این بین خییییلی انگشت شمار هست. ولی این یک واقعیت هست ‌ک با این سن ازدواج آمار طلاق بالا بره. من خودم تو ی مراسمی از دوستانم ی دختر و پسر ۱۳ ساله رو دیدم ک محرمیت داشتن من واقعا داشتم ب این فک میکردن ک این ها چی از زندگی میدونن بنظرم کاش ادامه دار نشه و ..... بعد دوستمم دلیل پشت دلیل ک این ازدواج ها خوبه و با خلقیات هم بهتر خو میگیرن و این حرفا ، حالا بعد سه سال فهمیدم جدا شدن و این ک فقط این بین دختر و خانواده دختر ضرر کردن.

این رو هم قبول دارم ک بیشتر این بچه های تو این سن فک میکنن ک ازدواج فقط طلا و لباس عروس و وسیله آرایش هست اما نمیدونن ازدواج چه مسئولیت های سنگینی داره و اکثریت قریب ب اتفاق این افراد هم سنشون ک بالاتر میره فک میکنن جوونی نکردن و تباه شدن پس بهتره طلاق بگیرن و بعد این خودش یه عواقبی برای خود فرد و همچنین جامعه داره و در نتیجه کل جامعه رو با مشکل روبرو میکنه.

البته در اخر بگم هستند افرادی ک در این ازدواج ها موفق بشن و ماشالله چه خودشون وهمسرشون و  چه بچه هاشون پیشرفت خیلی خوبی داشتند ک ممکنه فردی ک با سن بالاتر هم ازدواج کرده چنین پیشرفتی نداشته باشه ک حتی پس رفت هم داشته باشت، اما میگم باز هم انگشت شماره. بنابراین دوست عزیزم درسته پست ها یکمی با حالت تمسخر و... گفته شد ک امیدوارم شما ب بزرگی خودت ببخشی عزیزم ولی قبول کن این ها واقعیت جامعه هست. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم ۱۸ ازدواج کردم اگر برگردم عقب بازم‌همسرم انتخاب میکنم ولی تو سن بالای ۲۲ 

من الان به همسرم میگم اون موقع الویت های من بچه گانه بود من هیچی از زندگی زناشویی نمیدونستم از مسئولیت هاش 

دختر که میره دانشگاه اولین مواجه رو داره با اجتماع با جنس مخالف با وظایف و خواسته های اجتماع انجا میتونه تجربه کسب کنه دیدش وسیع تر بشه 

اما من از دبیرستان که دیپلم گرفتم ازدواج کردم درسته دانشگاه رفتم اما بعد تازه فهمیدم من چی تو این جامعه میخوام چی تو زندگیم‌میخوام 

منظورم شما نیستید شما جز ۵ درصد قشری هستید که زود به بلوغ فکری رسیدید من دوستانم میبینم که همسن من ازدواج کردند و از زندگیشون راضی نیستند 

من دلم میخواست اول وارد جامعه بشم کارکنم تفریح کنم شیطونی کنم برای خودم ازاد باشم بعد وارد زندگی و مسئولیت هاش بشم حس میکنم ازدواج این فرصت ازم گرفت انگار یک دفعه از کودکی وارد بزرگسالی شدم بدون اینکه جوونی کرده باشم من ذاتا بچه شیطونی بودم و عاشق تجربه کردن 

فقط خداروشکر همسرم ادم خوبیه اگر برگردم دوباره همسرم انتخاب میکنم اما نه با اون معیارها با معیار عاقلانه 

انشالله همیشه خوشبخت باشید و سعادتمند

2728

حتما مسخره کردن و توهین کار درستی نیست

اما این که یک دختر از راهنمایی به بعد دیگه خانم باشه هم چیز مثبتی نیست

ادم سالم توی هر دوره به اقتضای سنش برخورد میکنه

بالاتر بودن از سن و پایین تر بودن از سن جفتش خطره

نه میخوام بدونم این رشته های جدا چطوری امکان خوندش هست. از کجا باید شروع کنیم

دیپلمم ریاضی فیزیک با معدل۱۸ خیلی راحت مهندسی کامپیوتر قبول شدم  الهیات هم با یه سال مطالعه قبول شدم سخت نیست امتحان کن 

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹
بعدشم مگه کمن این جور آدما ؟

چطوری الهیات رو با یک سال خوندن قبول شدین؟ از کجا شروع کردین. من خیلی واسم جذابه.... 

نه همچین آدمایی هستن ...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
چطوری الهیات رو با یک سال خوندن قبول شدین؟ از کجا شروع کردین. من خیلی واسم جذابه....  نه همچین ...

بابا دانشگاه آزاد راحته بعدش اون موقع کتاب دینیمون بینش اسلامی بود مشترک بود زبانم هم قوی بود عربی و خوب زدم ادبیات نه چون خیلی فرق داشت و ... منطق که خود ریاضیات گسسته بود فقط صغری کبری رو از خواهرم پرسیدم 

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹
2706