2410
2553
عنوان

داماد عروس و ول کرد رفت ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 59 پست
خوب شما استثنا بودین در مورد اکثریت نظر دادن

نباید نظرات خیلی تند باشه حتی اگه با اکثریت باشه خیلیا توی سن بالا ازدواج میکنن اما من هیچ وقت این اجازه رو بخودم ندادم که قضاوت کنم بنظرم برا هرکس پذیرفتن مسولیت یه سن خاصی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باتیکه اول حرفت کاملا موافقمممم واقعا خوشبختی برا هرکس یه معنی میده کاش از بیرون همه رو قضاوت نکنیم& ...

منظورم از خوشبختی اینه باید به تراز بین المللی برسیم. باید معیارای خوشبختی رو برای مردم شرح بدیم ... مردم تو هر سطحی فکر میکنن خوشبختن و این غلطه و همینو به نسلای مختلف انتقال میدن.

البته این کار، کار مسئولینه، باید در سطح کشوری برنامه داشته باشن و از مراکز آموزشی شروع کنن.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
جایزه میدن برا پربازدیدی؟؟فقط دلم‌گرفت از تیکه های کاربرا که خیلی تند درمورد خانواده و فرهنگ صحبت می ...

دقیقا دل ادم میشکنه😕خب مگ ما به این کار داریم که مثلا یکی دیر ازدواج میکنه😐سریع به فرهنگ و بدبختی ربطش میدن...

2456

دختر دایی منم مثل شما بود بزرگتر از خودش بود انگار الانم رفتن کانادا بخاطر درس دخترش دلم براش تنگ شده هنوز بعضی راهنماییاش تو گوشمه مثلا هروقت از دست یکی اعصابم خورد می شد می گفن نذار به هدفش برسه 

وزن اولیه ۶۷    وزن  هدف ۵۹
۳۰سال؟؟؟؟؟فکر نمیکنم مشکل باید چیز دیگه باشه ...سن پایین ن منظور من ۱۸ب بالاس....

اره من میشناسم ۳۰ ساله که اصلا بهش نمیخوره سنش نظرش اینه که باید زندگی کردو عشق و حال تا جوونه شبا با عروسکاش میخوابه و خیلیم راضیه از زندگی مجردیش خواستگارهم داره اما نمیخواد بنظرم هرکس هرجور که دوست داره باید انتخاب کنه

کلا کار ما ایرانیا همینه به سخره گرفتن  مثلا خانونمی رو که صدا سیما نشون داد ۷ تا بچه داشت چه قدر مسخره اش کردن اطرافیان من در حالی که از نظر روانشناسی واقعا بعضیا مادری کردن رو دوست دارن اصلا ازدواج می کنن مادر شن 

نباید نظرات خیلی تند باشه حتی اگه با اکثریت باشه خیلیا توی سن بالا ازدواج میکنن اما من هیچ وقت این ا ...

بله نباید تند نظر بدن ولی این مسئله داره ب ی معضل تبدیل میشه من با خانومای جوان زیادی روزانه در ارتباطم که اکثرا تو سن پایین مطلقه شدن و مشکلات زیادی هم برای خودشون هم خانواده هم جامعه بوجود میارن

البته اینم بگم خودم 19ازدواج کردم خیلی موفق هستم تحصیلات عالی هم دارم ولی باز میگم ازدواج 25ب بالا خیلی بهتره

2714
دختر دایی منم مثل شما بود بزرگتر از خودش بود انگار الانم رفتن کانادا بخاطر درس دخترش دلم براش تنگ شد ...

حتی مامانم بهم‌میگفت تا۸ سال بچه نیار خودت خیلیییی بچه ای  اما بعد یسال واقعا دلم خواست و اوردم من با عشق و با ذوق تمام بچه هامووو بزرگ کردم اینقد بهشون رسیدم و پابپاشون کودکی کردم که بچه هام به باهوشی  توی فامیل معروفن کلییی کتاب خوندم قبلش همین الان کسایی که چندین سال از من بزرگترن ازم مشورت میگیرن درمورددد بچه .زندگیی. داروها و خیلی چیزا

کلا کار ما ایرانیا همینه به سخره گرفتن  مثلا خانونمی رو که صدا سیما نشون داد ۷ تا بچه داشت چه ق ...

اره واقعا همه مث هم نیستن خواهر بزرگتر من هنوز مجرد هست و واقعا خوشحاله با حس و حالش ۳تا خواستگار خوب داره اما فک میکنه براش زوده

بله نباید تند نظر بدن ولی این مسئله داره ب ی معضل تبدیل میشه من با خانومای جوان زیادی روزانه در ارتب ...

اره متاسفانه وقتی براثر هیجان نوجوانی و اجبار باشه خیلییی مشکلات پیش میاد امیدوارم توی هر سنی براساس عقل و منطق باشه و همه معیارهارو بسنجن چون پشیمونی هیچ سودی نداره

منظورم از خوشبختی اینه باید به تراز بین المللی برسیم. باید معیارای خوشبختی رو برای مردم شرح بدیم ... ...

خوشبختی به نظر منم یه احساس نه یه تعریف مثل لذت بردنآدم یکی با خوردن ساندویچ لذت دنیا رو می بره یکی با نگاه به دریا یکی پریدن از باجی جامپینگ نمی شه هم با قوانین لذت بردن رو جابه جا کرد می شه؟ 

خوشبختی به نظر منم یه احساس نه یه تعریف مثل لذت بردنآدم یکی با خوردن ساندویچ لذت دنیا رو می بره یکی ...

ببینین در کشور ما شوهر کردن در سن پایین داره تبدیل به لذت میشه، در حالی که در مقایسه با دنیا پیشرفت فردی در این سنین مطرحه.

حالا در دنیا یه دختری که پیشرفت کرده و ذهنش و قلبش آماده ی ازد‌واجه میاد ازدواج میکنه و انتخابش و زندگیش عاقلانس.

اما دختری که در کشور من سن پایین ازدواج کرده تازه یادش میاد ای بابا درسمو کاش میخوندم، کاش فلان هنر رو یاد میگرفتم، کاش و کاش... بعد میشینه به انتخابش فگر میکنه که کاش انتخاب بهتری میداشتم.

این لذت ها زودگذر هست و من امیدوارم متوجه شده باشین چی میگم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706