2726
عنوان

داماد عروس و ول کرد رفت ۲

1122 بازدید | 59 پست

بچه هااا همین الان نظراتو خوندم یهو دلم گرفت من هیچ وقت به هیچ کس توهین نکردم اخه به ماچه که بقیه کی ازدواج میکنن چه خوبه فقط نظر بدیم نه اینکه دلی رو بشکنیم من خودم قبول دارم که واقعا ازدواج پسرتوی ۱۷ سالگی بد هست چون هنوز به بلوغ فکری نرسیده و حتی جسمی هم هنوز درگیر بلوغش هست و اگه حتی عاشق بشه تاثیر هورموناشه که بهم ریخته اما قبول کنید دخترا همه نه اما گاهی بعضی دخترا از نظر جسمی و عقلی خیلی بیشتر از ۱۵ سال بهشون میخوره .من خودم ۱۵ سالگی ازدواج کردم ولی بخدا اصلا رسم نداشتیم خواهرام حتی یکیشون ۳۰ ازدواج کرده چون معمولا بعد درس ازدواج میکنن اما من از ۱۱سالگی خاستگار داشتم چون بهم بیشتر میخورد هم جسمی هم واقعا عقلی ادم ارومیم وفقط با ذهنم تصمیم میگیرم نه حسم.خانوادمم ناراضی بودن و به زور راضیشون کردیم هیچ کس باورش نمیشد اما مجبورشدن کنار بیان البته شوهرم ۸سال ازم بزرگتره که بازم اصلااااا بهش نمیخوره همین الان نهایت بهش ۲۴ بخوره .من اصلا ازدواج تو سن پایینو توصیه نمیکنم چون بچه های الانو میبینم واقعا تو سن ۱۵ خیلییی بنظرم کوچیکن حتی خواهر خودم الان ۱۸ هست فک میکنم خیلی بچست اما خوب خداروشکر تاحالا یبارم پشیمون نشدم دوتا بچه دارم ۸ساله و۳ساله که هیچ کس باور نمیکنه بچه های خودمن .۱۰ سالم هست که ازدواج کردم خداروشکر خوشبختم نه رژ زدنونشونه بزرگی میدونم نه النگو دارم جواب اونایی که گفتن با رژو النگو فک کردن بزرگ شدن.من درس خوندم از همون اول الا برا فوق لیسانس میخونم گواهی نامه دارم و چون همسرم بیشتر ماموریت ماهانه میره خیلی از مسولیت های زندگی بامنه مث رفت و امد بچه هامممم و هیچوقت بچه بازی در نیاوردم نه اینکه بخوام بزرگانه رفتار کنم نه اما خودبخود توی دوران راهنمایی کودکانه هام تمام شد بعدش اونقد خودبخودخانومانه شد که دیگه رفتاربچگانه نباشه و بیاین هیچ کسیو قضاوت نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون تاپیک قفل بود نظرمو اینجا میذارم...

والا دوست عزیز ... معنی خوشبختی و زندگی خوب برای هر کسی یه تعریفی داره و تعریف استانداردش در سطح بین المللی هیچ شباهتی به ازدواج هایی با سنین پایین در ایران نداره. ما کشوری هستیم در شیب طلاق با سن پایین. 

که اگر بلوغ عقلی، عاطفی، اجتماهی و ... وجود داشت بمراتب انتخاب ها بهتر بود.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

عزیز دلم بهترین کار رو انجام دادی ب نظر من دختر وقتی ب بلوغ عقلی رسید باید ازدواج کنه...ب حرف ی عده گوش نکن چون با عقل نداشته شون فقط دهن رو باز میکنن...

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
یه لحظه فکر کردم میر ممدی 😂😂

منم😂😂

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
اون تاپیک قفل بود نظرمو اینجا میذارم... والا دوست عزیز ... معنی خوشبختی و زندگی خوب برای هر کسی یه ...

باتیکه اول حرفت کاملا موافقمممم واقعا خوشبختی برا هرکس یه معنی میده کاش از بیرون همه رو قضاوت نکنیم 

عزیز دلم بهترین کار رو انجام دادی ب نظر من دختر وقتی ب بلوغ عقلی رسید باید ازدواج کنه...ب حرف ی عده ...

من اصلا با ازدواج سن پایین موافق نیستم چون‌گاهی یه ادم ۳۰ سالشه اما هنوز از لحاظ عقلی و روحی توی دوران کودکی گیره

من اصلا با ازدواج سن پایین موافق نیستم چون‌گاهی یه ادم ۳۰ سالشه اما هنوز از لحاظ عقلی و روحی توی دور ...

۳۰سال؟؟؟؟؟فکر نمیکنم مشکل باید چیز دیگه باشه ...سن پایین ن منظور من ۱۸ب بالاس....

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2706