2726
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2426 بازدید | 195 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سز هستی؟ نهایت تا فردا پسفردا شیرت میاد. الان چند قطره هم بیاد خوبه. به موقع مسکن هاتو بگیری تا فردا ...

اره سز م ،خیلی بده ،شیراصلا نمیچکه با قنداب و یکم شیرخشک بچه رو سیر کردم ،مسکن فقط شیاف زدم

اره عزیزم خیلی  درد دارم ،شیرم ندارم

مبارکه به سلامتی .تبریک میگم .صبح تایپیکتون سیو کردم که ببینم کی میان خبر بدین که بهسلامتی فارغ شدین .

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم *موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
مبارکه به سلامتی .تبریک میگم .صبح تایپیکتون سیو کردم که ببینم کی میان خبر بدین که بهسلامتی فارغ شدین ...

سلامت باشی گلم ،خیلی سختمه خیلی درد دارم،از یه طرف خوشحالم بچم سالم اومد بغلم،از یه طرف اصلا از درد نمیتونم حتی بلند بشم 

ققدم نو رسیده مبارک باشه😍 منم بعدشم کلی درد کشیدم  تازه امروز یه کم سرپام منم شیر ندارم ولی ...

مررسی قدم نو رشیده شماهم مبارک 😍بعد چند روز سرپا شدی؟سینه هامو با سرنگ انقد کشیدن خون اومد،یکمم آغوز میاد ، من حتی نمیتونم بلند شم شیافم تاثیر ندارم روم

مررسی قدم نو رشیده شماهم مبارک 😍بعد چند روز سرپا شدی؟سینه هامو با سرنگ انقد کشیدن خون اومد،یکمم آغو ...

امروز دو روزم تموم شده

خدا رو شکر بهترم فقط شکمم خیلی ناجوره😯

نمی دونم کی جمع میشه

⚘خدایا شکرت❣
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

مرسی عزیزم ،قدم نو‌رسیده شماهم مبارک،منم درد دارم شذید شیرم نمیاد حالم بده

2706