2703
2553
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2426 بازدید | 195 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی 😍😍😍خاهرمنم ۶رفته بیمارستان برا سزارین براش دعا کنید بسلامت بچشو بغل بگیره

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2720
اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری ...

دسشویی ک میرم میترسم اثرش لای پام بمونه عفونت کنه حمومم مترسم برم 😭 امرو قراره ببرنم حموم 

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
2714
تا ظهر نه نیم ساعت دیگ کلا عمل ده دقیقه طول میکشه😐

عمل حداقلش نیم ساعت و ممکنه تا یکساعت طول بکشه.کارهای قبل و بعد عمل و انتظار تو نوبت اتاق عملم اضافه کن.کجا ده دقیقه طول میکشه؟!!

خدایا شکرت  
شما امتحان کردی؟؟ قطره ای شیر نمیاد 😢

من امتحان نکردم ،چون شیر داشتم ولی عزیزم صبر داشته باش اگه در حد قطره ای میاد شیر روزای اول آغوز هست شاید زیاد نباشه ،ولی کیفیت خوبی داره 

مرسی❤خصوصیا ۷ تومن‌ میگرفتن ،اینجا اومدم شهرستان۹۰۰ شد عزیزم

عزیزم پیام منو فکر کنم نخوندی.میشه برا منم دعا کنی مامان بشم؟خیلی محتاج دعام.ان شاالله همه چی به خیر و خوشی بگذره و بچه تو سالم بغل کتی.برات صلوات فرستادم.

خدایا شکرت  
2706