1507
1411
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 195 پست
😂😂😂فسقلی یه روز تحمل نکرده😂

آره بخدا تا ۴۱ هفته منو کشوند اونوقت یه روزه دیگ نموند🤣

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه♥️♥️♥️ مادر که باشی...مادر که باشی نباید سرما بخوری یا اگه هم سرما خوردی باید زودتر خوب شی ...مادر که باشی نمیتونی تب کنی دیگه چه برسه به اینکه لرز هم بکنی یا اگر هم تب و لرز کردی باید سعی کنی تب و لرزت رو بچت نبینه؛ آخه ممکنه بترسه و نگران شه اینطوری بیشتر بهت ميچسبه و ممكنه اون هم سرما بخوره ...مادر که باشی ...خیلی وقت نداری بشینی و بری تو هپروت و واسه خودت باشی...مادر که باشی ...وقتی هم عصبانی میشی و داد و بیداد راه ميندازي بعد که بچت میخوابه می شینی به صورت معصومش نگاه میکنی غصه می خوری که چرا نتونستی جلوی خودت رو بگیری !!!مادر که باشی ..گاهی لحظه شماری میکنی که بچت بخوابه،بعد که میخوابه و خوابش طولانی میشه دلت براش تنگ میشه !!مادر بودنم را دوست دارم...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا م ...

بله من ۳ تا سایز ۱ گرفتم سرهمی مخمل خیلی ب کارم اومد 

چون روزای اول چند بار باید ببریش بیرون  روز سوم بعد از تولدش برا تست تیروئید ،برا زردی ،۱۵ روزگی باید ببری بهداشت ،اگه نوزاد رفلاکس داشته باشه شیر میریزه رو لباساش و باید عوض کنی ،من اول ۳ تا خریدم بعد دوستم هم براش سرهمی مخمل آورد اونم ب کارم اومد تا شب عید ک دوماهش بود سایزش بود البته فقط از قد لباس کوتاه شد ،ک مجدد یه شلوار اضافه میپوشوندم ک پاهاش سرد نشه 

1436
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

عزیزم هر روز با صابون بخیه هاتو بشود و حتما با سشوار خشک کن دود عنبر نسارا هم خیلی خوبه واسه بخیه....برا شیرتم رازیانه دم کن بخور عالیه

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه♥️♥️♥️ مادر که باشی...مادر که باشی نباید سرما بخوری یا اگه هم سرما خوردی باید زودتر خوب شی ...مادر که باشی نمیتونی تب کنی دیگه چه برسه به اینکه لرز هم بکنی یا اگر هم تب و لرز کردی باید سعی کنی تب و لرزت رو بچت نبینه؛ آخه ممکنه بترسه و نگران شه اینطوری بیشتر بهت ميچسبه و ممكنه اون هم سرما بخوره ...مادر که باشی ...خیلی وقت نداری بشینی و بری تو هپروت و واسه خودت باشی...مادر که باشی ...وقتی هم عصبانی میشی و داد و بیداد راه ميندازي بعد که بچت میخوابه می شینی به صورت معصومش نگاه میکنی غصه می خوری که چرا نتونستی جلوی خودت رو بگیری !!!مادر که باشی ..گاهی لحظه شماری میکنی که بچت بخوابه،بعد که میخوابه و خوابش طولانی میشه دلت براش تنگ میشه !!مادر بودنم را دوست دارم...
بله من ۳ تا سایز ۱ گرفتم سرهمی مخمل خیلی ب کارم اومد  چون روزای اول چند بار باید ببریش بیرون & ...

مرسی عزیزم😍

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
1432
1476

خیلی مبارک باشه عزیزم ان شاءالله به سلامتی نی نی رو بغل کنی التماس دعای فراوون❤❤

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊

عزیزم ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی 😍😍😍خاهرمنم ۶رفته بیمارستان برا سزارین براش دعا کنید بسلامت بچشو بغل بگیره

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪
اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری ...

دسشویی ک میرم میترسم اثرش لای پام بمونه عفونت کنه حمومم مترسم برم 😭 امرو قراره ببرنم حموم 

1508