1662
1605
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1903 بازدید | 195 پست
😂😂😂فسقلی یه روز تحمل نکرده😂

آره بخدا تا ۴۱ هفته منو کشوند اونوقت یه روزه دیگ نموند🤣

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه خدایا تو دنیایه ب این بزرگی چرا نباید ما یه متر جا از خودمون داشته باشیم😔 بازم شکرت😊 دوستای عزیزم ممنون میشم واسم دعا کنید خونمونو زودتر بسازیم اونجوری که دلم میخاد و بهش فکر کردم😍😍😍
مبارکه هزینش چقد میشه سزارین؟

مرسی❤خصوصیا ۷ تومن‌ میگرفتن ،اینجا اومدم شهرستان۹۰۰ شد عزیزم

مامان پرهام کوچولو هسدم 😍👪میدونم یه روزی پرهام خوب شیرشو میخوره و مامانشو خون ب جیگر نمیکنه😣😑(قانون جذب)🤗

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا م ...

بله من ۳ تا سایز ۱ گرفتم سرهمی مخمل خیلی ب کارم اومد 

چون روزای اول چند بار باید ببریش بیرون  روز سوم بعد از تولدش برا تست تیروئید ،برا زردی ،۱۵ روزگی باید ببری بهداشت ،اگه نوزاد رفلاکس داشته باشه شیر میریزه رو لباساش و باید عوض کنی ،من اول ۳ تا خریدم بعد دوستم هم براش سرهمی مخمل آورد اونم ب کارم اومد تا شب عید ک دوماهش بود سایزش بود البته فقط از قد لباس کوتاه شد ،ک مجدد یه شلوار اضافه میپوشوندم ک پاهاش سرد نشه 

1522
ی لکه بینی لعنتی دارم ۲۰ روزه دست از سرم بر نمیداره دعا کن تموم شه دیگه خسته شدم

چشم انشالله قط میشه چیزی نیس 😘

مامان پرهام کوچولو هسدم 😍👪میدونم یه روزی پرهام خوب شیرشو میخوره و مامانشو خون ب جیگر نمیکنه😣😑(قانون جذب)🤗
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

عزیزم هر روز با صابون بخیه هاتو بشود و حتما با سشوار خشک کن دود عنبر نسارا هم خیلی خوبه واسه بخیه....برا شیرتم رازیانه دم کن بخور عالیه

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه خدایا تو دنیایه ب این بزرگی چرا نباید ما یه متر جا از خودمون داشته باشیم😔 بازم شکرت😊 دوستای عزیزم ممنون میشم واسم دعا کنید خونمونو زودتر بسازیم اونجوری که دلم میخاد و بهش فکر کردم😍😍😍
1665
اها تانرفتی نوک سینت رو باز کن ک بعد بچه اومد بتونی شیرش بدی 

اره دارم تلاش میکنم😂

کاش نرفته بودی شهرستان واسه شناسنامه کوچولو میگم😁

😂😂

عزیزم ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی 😍😍😍خاهرمنم ۶رفته بیمارستان برا سزارین براش دعا کنید بسلامت بچشو بغل بگیره

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪
اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری ...

دسشویی ک میرم میترسم اثرش لای پام بمونه عفونت کنه حمومم مترسم برم 😭 امرو قراره ببرنم حموم 

1645