1920
1924
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1971 بازدید | 195 پست

ی لکه بینی لعنتی دارم ۲۰ روزه دست از سرم بر نمیداره دعا کن تموم شه دیگه خسته شدم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

بسلامتی عزیزم،ان شاالله بسلامتی نی نیت میاد بغلت،آیت الکرسی میخونم واستون🌹

مررسی عزیزدلم خیلی لطف میکنی😘😘❤❤

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋
1922

عزیزم بچه اولته؟؟؟ نگران نباش منم دوماه پیش عمل شدم تا ده روز درد بخیه هات هست بعدش کم کم خوب میشه...واسه همه دعا کن

الهی مرا آن ده که آن به🙏⁦عکس پروفایلم دختر نازمه🥰بهارمه🌸

عزیزم😍😍😍😍😍😍مبارکه خواهری خیلی حس قشنگیه اون لحظه ک نی نی رو میارن بیرون صدای گریش میاد 😍😍😍😍😍انشالله ک سالم میاد بغلت واییییییییییی... 

یاد خودم افتادم ک اون شبی ک داشتم میرفتم باشوهر م چه دعوای بدی کردم انقد دلم گرفته بود ک حد نداشت اما فرداش ک نی نی رو دیدم همه چی پر زد رفت تااین حد قشنگه

در تاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم عفونت کنه 😭 شیر ندارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیـڪر تـولد شـیرینمـہ...شمـارش معـڪوس 😍🎺🎉🎈🎁
مرسی عزیزم ❤❤ اره سزارینم 

پس اصلا نترس.اگ بیهوش میخوای بشی ک وقتی ب هوش اومدی نی نی ت رو میبینی خانواده و شوهرت هم میان پیشت.اصلا همه چی خوبه.نگران هیچی نباش عزیزم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).خدایا مراقب عشقم و دخترم باش🤲
1911
عزیزم ان شاالله زایمان خوبی داشته باشی دعا کن پسر منم سالم بیاد بغلم

مرسی انشالله پسر نازتو سالم بغل میکنی😍

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋
سلام پارسال دی ماه زایمان کردم  عزیزم اول اینکه ب دکترت بگو شکمت رو تو بیهوشی فشار بدن  ...

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا میاد

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
فدات بشم ارایش کن برو سزاریان من خالم باارایش رفت باارایش بابچش اومدبیرون خیلی قشنگ بود

اخی،اخه گفتن اصلا ارایش نکن 😢

1904
کیف لوازم ارایشی یادت نره

حتما😂😂

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

قطره شیر افزا از داروخانه بگیر بخور غذاهای آبکی مثل ماهیچه درست کن با هویج و سیب زمینی 

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری حموم و خشک کنی... شیر تم میاد تند تند بده نی نی مک بزنه شیرم میاد

در تاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍
1918