1507
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 195 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

عزیزم بچه اولته؟؟؟ نگران نباش منم دوماه پیش عمل شدم تا ده روز درد بخیه هات هست بعدش کم کم خوب میشه...واسه همه دعا کن

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه♥️♥️♥️ مادر که باشی...مادر که باشی نباید سرما بخوری یا اگه هم سرما خوردی باید زودتر خوب شی ...مادر که باشی نمیتونی تب کنی دیگه چه برسه به اینکه لرز هم بکنی یا اگر هم تب و لرز کردی باید سعی کنی تب و لرزت رو بچت نبینه؛ آخه ممکنه بترسه و نگران شه اینطوری بیشتر بهت ميچسبه و ممكنه اون هم سرما بخوره ...مادر که باشی ...خیلی وقت نداری بشینی و بری تو هپروت و واسه خودت باشی...مادر که باشی ...وقتی هم عصبانی میشی و داد و بیداد راه ميندازي بعد که بچت میخوابه می شینی به صورت معصومش نگاه میکنی غصه می خوری که چرا نتونستی جلوی خودت رو بگیری !!!مادر که باشی ..گاهی لحظه شماری میکنی که بچت بخوابه،بعد که میخوابه و خوابش طولانی میشه دلت براش تنگ میشه !!مادر بودنم را دوست دارم...

عزیزم😍😍😍😍😍😍مبارکه خواهری خیلی حس قشنگیه اون لحظه ک نی نی رو میارن بیرون صدای گریش میاد 😍😍😍😍😍انشالله ک سالم میاد بغلت واییییییییییی... 

یاد خودم افتادم ک اون شبی ک داشتم میرفتم باشوهر م چه دعوای بدی کردم انقد دلم گرفته بود ک حد نداشت اما فرداش ک نی نی رو دیدم همه چی پر زد رفت تااین حد قشنگه

مرسی عزیزم ❤❤ اره سزارینم 

پس اصلا نترس.اگ بیهوش میخوای بشی ک وقتی ب هوش اومدی نی نی ت رو میبینی خانواده و شوهرت هم میان پیشت.اصلا همه چی خوبه.نگران هیچی نباش عزیزم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
8
سلام پارسال دی ماه زایمان کردم  عزیزم اول اینکه ب دکترت بگو شکمت رو تو بیهوشی فشار بدن  ...

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا میاد

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
1476
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

قطره شیر افزا از داروخانه بگیر بخور غذاهای آبکی مثل ماهیچه درست کن با هویج و سیب زمینی 

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری حموم و خشک کنی... شیر تم میاد تند تند بده نی نی مک بزنه شیرم میاد

1514