1735
1804
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1942 بازدید | 195 پست

ی لکه بینی لعنتی دارم ۲۰ روزه دست از سرم بر نمیداره دعا کن تموم شه دیگه خسته شدم

خداجون میدونی چقدر دلم میخاد مامان بشم. خداجونم یا مامان بشم یا بمیرم😢😭دیگه طاقت ندارم😭 خانومی که داری اینو میخونی، لطف کن برام دعا کن منم نی نی دار بشم😢

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

بسلامتی عزیزم،ان شاالله بسلامتی نی نیت میاد بغلت،آیت الکرسی میخونم واستون🌹

مررسی عزیزدلم خیلی لطف میکنی😘😘❤❤

مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋
1805

عزیزم بچه اولته؟؟؟ نگران نباش منم دوماه پیش عمل شدم تا ده روز درد بخیه هات هست بعدش کم کم خوب میشه...واسه همه دعا کن

الهی مرا آن ده که آن به🙏⁦عکس پروفایلم دختر نازمه🥰بهارمه🌸

عزیزم😍😍😍😍😍😍مبارکه خواهری خیلی حس قشنگیه اون لحظه ک نی نی رو میارن بیرون صدای گریش میاد 😍😍😍😍😍انشالله ک سالم میاد بغلت واییییییییییی... 

یاد خودم افتادم ک اون شبی ک داشتم میرفتم باشوهر م چه دعوای بدی کردم انقد دلم گرفته بود ک حد نداشت اما فرداش ک نی نی رو دیدم همه چی پر زد رفت تااین حد قشنگه

مرسی عزیزم ❤❤ اره سزارینم 

پس اصلا نترس.اگ بیهوش میخوای بشی ک وقتی ب هوش اومدی نی نی ت رو میبینی خانواده و شوهرت هم میان پیشت.اصلا همه چی خوبه.نگران هیچی نباش عزیزم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).خدایا مراقب عشقم و دخترم باش🤲
1771
عزیزم ان شاالله زایمان خوبی داشته باشی دعا کن پسر منم سالم بیاد بغلم

مرسی انشالله پسر نازتو سالم بغل میکنی😍

مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋
سلام پارسال دی ماه زایمان کردم  عزیزم اول اینکه ب دکترت بگو شکمت رو تو بیهوشی فشار بدن  ...

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا میاد

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
فدات بشم ارایش کن برو سزاریان من خالم باارایش رفت باارایش بابچش اومدبیرون خیلی قشنگ بود

اخی،اخه گفتن اصلا ارایش نکن 😢

1794
کیف لوازم ارایشی یادت نره

حتما😂😂

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

قطره شیر افزا از داروخانه بگیر بخور غذاهای آبکی مثل ماهیچه درست کن با هویج و سیب زمینی 

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری حموم و خشک کنی... شیر تم میاد تند تند بده نی نی مک بزنه شیرم میاد

1774