1464
1411
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 195 پست

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473

عزیزم بچه اولته؟؟؟ نگران نباش منم دوماه پیش عمل شدم تا ده روز درد بخیه هات هست بعدش کم کم خوب میشه...واسه همه دعا کن

بخدا هیچ کسی در نظرم غیر تو نیست،،،لاشریک لک لبیک خیالت راحت،،،همسرم و دخترم،بهترین هدیه های خدا  

عزیزم😍😍😍😍😍😍مبارکه خواهری خیلی حس قشنگیه اون لحظه ک نی نی رو میارن بیرون صدای گریش میاد 😍😍😍😍😍انشالله ک سالم میاد بغلت واییییییییییی... 

یاد خودم افتادم ک اون شبی ک داشتم میرفتم باشوهر م چه دعوای بدی کردم انقد دلم گرفته بود ک حد نداشت اما فرداش ک نی نی رو دیدم همه چی پر زد رفت تااین حد قشنگه

مرسی عزیزم ❤❤ اره سزارینم 

پس اصلا نترس.اگ بیهوش میخوای بشی ک وقتی ب هوش اومدی نی نی ت رو میبینی خانواده و شوهرت هم میان پیشت.اصلا همه چی خوبه.نگران هیچی نباش عزیزم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
1334
سلام پارسال دی ماه زایمان کردم  عزیزم اول اینکه ب دکترت بگو شکمت رو تو بیهوشی فشار بدن  ...

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا میاد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
1474
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

قطره شیر افزا از داروخانه بگیر بخور غذاهای آبکی مثل ماهیچه درست کن با هویج و سیب زمینی 

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری حموم و خشک کنی... شیر تم میاد تند تند بده نی نی مک بزنه شیرم میاد

1457