1874
1959
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1995 بازدید | 195 پست

ی لکه بینی لعنتی دارم ۲۰ روزه دست از سرم بر نمیداره دعا کن تموم شه دیگه خسته شدم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

عزیزم بچه اولته؟؟؟ نگران نباش منم دوماه پیش عمل شدم تا ده روز درد بخیه هات هست بعدش کم کم خوب میشه...واسه همه دعا کن

الهی مرا آن ده که آن به🙏⁦عکس پروفایلم دختر نازمه🥰بهارمه🌸

عزیزم😍😍😍😍😍😍مبارکه خواهری خیلی حس قشنگیه اون لحظه ک نی نی رو میارن بیرون صدای گریش میاد 😍😍😍😍😍انشالله ک سالم میاد بغلت واییییییییییی... 

یاد خودم افتادم ک اون شبی ک داشتم میرفتم باشوهر م چه دعوای بدی کردم انقد دلم گرفته بود ک حد نداشت اما فرداش ک نی نی رو دیدم همه چی پر زد رفت تااین حد قشنگه

😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍
مرسی عزیزم ❤❤ اره سزارینم 

پس اصلا نترس.اگ بیهوش میخوای بشی ک وقتی ب هوش اومدی نی نی ت رو میبینی خانواده و شوهرت هم میان پیشت.اصلا همه چی خوبه.نگران هیچی نباش عزیزم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
1967
سلام پارسال دی ماه زایمان کردم  عزیزم اول اینکه ب دکترت بگو شکمت رو تو بیهوشی فشار بدن  ...

یه سوال شما که دی زایمان داشتین لباس گرم هم واسه بچتون خریدین؟چه سایزی؟چندتا؟ نی نی منم دی به دنیا میاد

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
1974
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

قطره شیر افزا از داروخانه بگیر بخور غذاهای آبکی مثل ماهیچه درست کن با هویج و سیب زمینی 

مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

اخیییییییی نترس عزیزم بخیه های من تا ی هفته انقد میسوخت نمیتونستم راه برم عفونت نمیکنه اگ هرروز بری حموم و خشک کنی... شیر تم میاد تند تند بده نی نی مک بزنه شیرم میاد

😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍
1718