1507
1411
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 195 پست
عمل حداقلش نیم ساعت و ممکنه تا یکساعت طول بکشه.کارهای قبل و بعد عمل و انتظار تو نوبت اتاق عملم اضافه ...

واس من ده دقیقه طول کشید

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یِ سالگی دخترِ خشگلم😍❤❣👯

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

عزیززززم حتما منو نی نی هامو خیلی دعا کن توروخداااا سالمو سلامت بیان بغلم و ب موقع و منم اخرای بهمن تاپیک بزنم 😍😍😍😍😍😍نی نی هام سالم و سلامت اومدن بغلم😍😍😍😍

😘
1436
1485
اره عزیزم خیلی  درد دارم ،شیرم ندارم

سز هستی؟ نهایت تا فردا پسفردا شیرت میاد. الان چند قطره هم بیاد خوبه. به موقع مسکن هاتو بگیری تا فردا بهتر میشی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم که خدا خیلی دوسم داره
سز هستی؟ نهایت تا فردا پسفردا شیرت میاد. الان چند قطره هم بیاد خوبه. به موقع مسکن هاتو بگیری تا فردا ...

اره سز م ،خیلی بده ،شیراصلا نمیچکه با قنداب و یکم شیرخشک بچه رو سیر کردم ،مسکن فقط شیاف زدم

مامان پرهام کوچولو هسدم 😍👪
اره عزیزم خیلی  درد دارم ،شیرم ندارم

مبارکه به سلامتی .تبریک میگم .صبح تایپیکتون سیو کردم که ببینم کی میان خبر بدین که بهسلامتی فارغ شدین .

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم *موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
مبارکه به سلامتی .تبریک میگم .صبح تایپیکتون سیو کردم که ببینم کی میان خبر بدین که بهسلامتی فارغ شدین ...

سلامت باشی گلم ،خیلی سختمه خیلی درد دارم،از یه طرف خوشحالم بچم سالم اومد بغلم،از یه طرف اصلا از درد نمیتونم حتی بلند بشم 

1476
ققدم نو رسیده مبارک باشه😍 منم بعدشم کلی درد کشیدم  تازه امروز یه کم سرپام منم شیر ندارم ولی ...

مررسی قدم نو رشیده شماهم مبارک 😍بعد چند روز سرپا شدی؟سینه هامو با سرنگ انقد کشیدن خون اومد،یکمم آغوز میاد ، من حتی نمیتونم بلند شم شیافم تاثیر ندارم روم

مررسی قدم نو رشیده شماهم مبارک 😍بعد چند روز سرپا شدی؟سینه هامو با سرنگ انقد کشیدن خون اومد،یکمم آغو ...

امروز دو روزم تموم شده

خدا رو شکر بهترم فقط شکمم خیلی ناجوره😯

نمی دونم کی جمع میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

مرسی عزیزم ،قدم نو‌رسیده شماهم مبارک،منم درد دارم شذید شیرم نمیاد حالم بده

امروز دو روزم تموم شده خدا رو شکر بهترم فقط شکمم خیلی ناجوره😯 نمی دونم کی جمع میشه

برا من یکم بادش خوابیده بهتره ،ببندش با شکم‌بند،من با چادر خالم بسته 

سز هستی؟ نهایت تا فردا پسفردا شیرت میاد. الان چند قطره هم بیاد خوبه. به موقع مسکن هاتو بگیری تا فردا ...

اصلا دردم خوب نمیشه الان دوتا شیاف زدم

1508