1507
1521
عنوان

دارم میرم زایمان کنم برام دعا کنید❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1840 بازدید | 195 پست

ان شاالله بچه تو سالم بغل کنی و عملتم راحت باشه عزیزم.توام برا من دعا کن تا به زودی طعم مادر شدن رو بچشم.توروخدا یاد منم باش  

دوستان توروخدا برام دعا کنید زودتر مامان بشم.ان شاالله خدا همه رو حاجت روا کنه.  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

ای جونم چ تاریخ قشنگی هم بدنیا‌ میاد ۹۸.۸.۱۸ ....منم هر کاری کردم دخترم .۶.۱۶ بدنیا بیاد نشد..۶.۱۵ اومد  

♥️عکس پروفایلم دختر نازمه♥️بهارمه🌸عشقمه♥️♥️♥️ مادر که باشی...مادر که باشی نباید سرما بخوری یا اگه هم سرما خوردی باید زودتر خوب شی ...مادر که باشی نمیتونی تب کنی دیگه چه برسه به اینکه لرز هم بکنی یا اگر هم تب و لرز کردی باید سعی کنی تب و لرزت رو بچت نبینه؛ آخه ممکنه بترسه و نگران شه اینطوری بیشتر بهت ميچسبه و ممكنه اون هم سرما بخوره ...مادر که باشی ...خیلی وقت نداری بشینی و بری تو هپروت و واسه خودت باشی...مادر که باشی ...وقتی هم عصبانی میشی و داد و بیداد راه ميندازي بعد که بچت میخوابه می شینی به صورت معصومش نگاه میکنی غصه می خوری که چرا نتونستی جلوی خودت رو بگیری !!!مادر که باشی ..گاهی لحظه شماری میکنی که بچت بخوابه،بعد که میخوابه و خوابش طولانی میشه دلت براش تنگ میشه !!مادر بودنم را دوست دارم...
مبارکت باشه عزیزم انشالله سالم از هم فارغ بشید دعا منم بکن ۴روزه زایمان کردم بخیه هام میسوزه میترسم ...

مرسی گلم،الهی😢😢انشالله زودتر خوب بشی،مبارک باشه❤❤

مامان پرهام کوچولو هسدم 😍👪
1436
ای جونم چ تاریخ قشنگی هم بدنیا‌ میاد ۹۸.۸.۱۸ ....منم هر کاری کردم دخترم .۶.۱۶ بدنیا بیاد نشد..۶.۱۵ ا ...

😆😆اصلا توجه نگرده بودم،فرقی نداره گلی مبارکه❤

مامان پرهام کوچولو هسدم 😍👪
1432
اصلا نگران نباش عزیزم تا ظهر کوچولوی قشنگت میاد بغلت

تا ظهر نه

نیم ساعت دیگ

کلا عمل ده دقیقه طول میکشه😐

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یِ سالگی دخترِ خشگلم😍❤❣👯
1403
1514