2726
عزیز دلم چرا انقدر احساسات و رفتار خانواده شوهر برات مهمه ؟؟؟؟؟؟ به خدا مطمئن باش حتما تو یه چیزی د ...

میدونی به خاطر اینکه همه تلاشم این بود که براشون عروس خوبی باشم اما همش تو دهنی خوردم و تحقیر شدم. شوهرمم میگه بهت حسادت میکنن 

دقیقا مثل من ولی من اصلا برام مهم نبود بخدا   من باشوهرم ازدواج کردم نه اونا ولی جاریم خوب نشو ...

مشکل من یکی دوتا نیست 😞😭 دوباره برگشتن تو ساختمون ما دارن زندگی میکنن 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میدونم باعث و بانی تمام مشکلات بحث و جدل های من با همسرم خانوادش و تربیت غلط شوهرم بوده...منم دل ...

من فقط از  خدا میخوام  هر چی آدم بدجنس نابود کنه و شرشون رو به خودشون برگردونه 

2728
میدونی به خاطر اینکه همه تلاشم این بود که براشون عروس خوبی باشم اما همش تو دهنی خوردم و تحقیر شدم. ش ...

خوب عزیزم این نشون دهنده اینه که ذات تو خوبه .اما تا کی میخوای خودتو شوهرت و زندگیتو قربانی بیشعوری قوم شوهر کنی . از قدیم گفتن برای کسی بمیر که برات تب کنه.

اینو بدون این روش تو از یه جایی به بعد دیگه خوبی و محبت تو حساب نمیشه وظیفه تو حساب میشه .

اگر دوست داری همیشه بی ارزش  باشی به روشت دامه بده

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
مادر شوهرم حالش خیلی گرفتس. خانواده عروسش خیلی بهشون سخت گرفتن. حتی تو محضر به خاطر دیر اومدن داماد ...

هنوز اولشه گلم ببین جاریت چه بلای سرشون میاره منم اول میگفتم ببین تروخدا اینم کپی خودشون هیچ فرقی با اونا نداره ولی تا الان همه میکوبن تو سرشون میگن چه غلطی کردیم با این خانواده وصلت کردیم 

من دلم خونک میشود 😂😂😂 اگه بدونی چه عروسی براش گرفته بودن چه طلاهای چه لباسای براش گرفته بودن برای من این کارارو نکردن 

خــُـ♥ـدا‌بامن‌است
فقط میدونم باعث و بانی تمام مشکلات بحث و جدل های من با همسرم خانوادش و تربیت غلط شوهرم بوده...منم دل ...

عزیز دلم انشالله خدا ی روز هم روی خوشش رو به ما نشون بده و بهمون آرامش بده من فقط همینو میخوام. هم برای خودم و  هم همه عروسایی که به امید خوشی و خوشبختی ازدواج میکنن و نیتشون خیره 

هنوز اولشه گلم ببین جاریت چه بلای سرشون میاره منم اول میگفتم ببین تروخدا اینم کپی خودشون هیچ فرقی با ...

خیلی بده فرق میزارن. کاش ی روزی این فرهنگ کلا برداشته بشه یکم مثل اروپایی‌ها بشیم. تو زندگیمون همش خاله زنک بازی هست. اصلا وقت نمی‌کنیم زندگی کنیم. قوم شوهر هم یاد بگیره سرش تو زندگی خودش باشه. به خدا همه آرامش پیدا میکنن

هنوز اولشه گلم ببین جاریت چه بلای سرشون میاره منم اول میگفتم ببین تروخدا اینم کپی خودشون هیچ فرقی با ...

دنیا گرده عزیزم. ایشالله شرشون به خودشون برگرده. خدا همه اینا رو میبینه