2703
2553
حالا که جاری دار شدی خانواده شوهرت یه سوژه جدید دارن کمتر تو کارای تو دخالت میکنن

خواهر شوهرم از روز اول اصلا به من محبت و توجه نکرد اصلا برای شوهرمم مایه نذاشت و مشکل داشت باهاش. باورتون میشه تا الان هم آنقدر خانواده شوهرمو علیه ما کرد و یادشون داد. آخه چرا مگه من چه گناهی داشتم. منم مثل خیلیا آرزوم خوشبختی بود. اما مثل ی نون خور اضافه باهام رفتار شد. احساس می‌کردم ابتدایی ترین حق و حقوقم هم نباید از اونا توقع داشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو با یه بنده خدا ازدواج کردی مهم طرفته نه کل خانوادش با همسرت خوب باش خودش هوات داره نمیخواد با ...

اصلا عجیب قریبن. خانواده مادرم اینا و فامیلای خودم هر چه قدر هم با عروسشون مشکل داشته باشن هیچوقت نمیرن تو مردم جار بزنن و آبروی عروسشون رو ببرن. اما اینا وحشتناکن. آبروی منو سر هیچ و پوچ بردن. نمیدونین فامیلاشون چه جوری به من نگاه میکردن انگار حق همشونو من خوردم

2456
6 سال ی پسر 3 ساله هم دارم. رابطم با شوهرم خوبه. اصلا با هم مشکل نداریم. اما سر خانوادش باهاش دعوا د ...

هم درد هستيم و کاملااا باهات هم دردي ميکنم و درکت ميکنم با اين تفاوت که من جاري هاي خوبي دارم اما خانواده شوهرم نه

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
حالا خواهر شوهرم براین زن داداشش نمیدونید چه کارایی که نمی‌کرد. از حرص منم 10 برابر توجه می‌کرد  ...

عزيزم مطمئن باش از حرص تو دارن اينکار ها رو ميکنن وگرنه ذات خانواده شوهرت خرابه مطمئن باش  دور از چشم تو با جاريت رفتار خوبي ندارن 

2714
 هم درد هستيم و کاملااا باهات هم دردي ميکنم و درکت ميکنم با اين تفاوت که من جاري هاي خوبي دارم ...

خداروشکر لااقل ی نکته مثبت از اطرف اونا تو زندگیت هست و ی چراغی برات روشنه. 

خواهر شوهر من میدونم  نمیزاره این جاری برای من خوب بشه اینم مثل خانوادش میکشه طرف خودش. جاریم زمینه شو داره مثل خواهر شوهرم اخلاقش

عزيزم مطمئن باش از حرص تو دارن اينکار ها رو ميکنن وگرنه ذات خانواده شوهرت خرابه مطمئن باش &nbs ...

مادر شوهرم حالش خیلی گرفتس. خانواده عروسش خیلی بهشون سخت گرفتن. حتی تو محضر به خاطر دیر اومدن داماد و دخترش داد و بیداد راه انداخت و مادر شوهرمو جلوی جم ضایع کرد 

عزیز دلم چرا انقدر احساسات و رفتار خانواده شوهر برات مهمه ؟؟؟؟؟؟

به خدا مطمئن باش حتما تو یه چیزی داری که اونا ندارن و دارن به شدت بهت حسودی میکنن 

هیچوقت با شوهرت سر اونا دعوانکن و نذار به هدفشون برسن

عزیزم من بارها به خانوما گفتم به تو ام میگم    تو    خانواده   خودتو    داری    انقدر توسط اونا سراب محبت شدی که دیگه احتیاجی به محبت خانواده شوهر نداری . حتی اگر اینطورهم نباشه اینطور وانمود کن تا متوجه رفتارشون بشن.

همیشه طوری برخورد کن تا بفهمن فقط و فقط داری به خاطر شوهرت باهاشون رفت و آمد میکنی و اصلا اونا رو در سطحی نمیبینی که بخوای به رفتاراشون عکس العمل نشون بدی. اصلا برات مهم نباشن

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
حالا خواهر شوهرم براین زن داداشش نمیدونید چه کارایی که نمی‌کرد. از حرص منم 10 برابر توجه می‌کرد  ...

دقیقا مثل من ولی من اصلا برام مهم نبود بخدا  

من باشوهرم ازدواج کردم نه اونا ولی جاریم خوب نشونشون داد اگه بدونی حق منم این چنسالو که باهام خوب نبودن گرفت من باشوهرم فامیلیم دختردایی و پسرعمه هستیم😀

شوهرت خوبه اونارو ول کن 

خــُـ♥ـدا‌بامن‌است
خداروشکر لااقل ی نکته مثبت از اطرف اونا تو زندگیت هست و ی چراغی برات روشنه.  خواهر شوهر من مید ...

ببين اشتباه منو نکن   هيچ وقت مشکلات رو با اونا  رو به شوهرت نگو 

مادر شوهرم حالش خیلی گرفتس. خانواده عروسش خیلی بهشون سخت گرفتن. حتی تو محضر به خاطر دیر اومدن داماد ...

احتمالا جواب بدي هايي هست که در حق تو کردن 

خداروشکر لااقل ی نکته مثبت از اطرف اونا تو زندگیت هست و ی چراغی برات روشنه.  خواهر شوهر من مید ...

فقط میدونم باعث و بانی تمام مشکلات بحث و جدل های من با همسرم خانوادش و تربیت غلط شوهرم بوده...منم دلم پره...۸ سال با سیلی صورتمو سرخ نگه داشتم😢ولی چه کنیم که دنیا رو قانون بدجنس ها و بد ذات ها میچرخه دوست گلم😢😔

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2706