1464
1411

سلام

با اجازه استارتر

ببخشداااااا  

خانوما اینجا هم بیاین نظر شخصیتونو بفرمایینننننن منتظرماااااا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3472961/مامانای-باچادر-و-بی-چادر?postId=111572337

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین

چیشده عزیزم

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

1436
احساس میکنم اشتباه کردم با این خانواده وصلت کردم . باورتون میشه آنقدر دلم شکسته  ازشون که همش ف ...

چاره چیه همرکی ازدواج کرده این فکرارو کرده سعی کن نیمه پر لیوانو ببینی

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

عقد برادر شوهرم بود. خودشون و اخلاقای وحشتناکشون بس نبود ی جاریم آوردن برام از خودشون بدتر. 

میدونین تازه فهمیدم هم چه حرف و حدیثایی هم پشتم هست.. به خاطر این حالم خیلی بده، چرا دست از سر من و زندگیم برنمی‌دارن؟؟؟ 

1485
چندساله ازدواج کردی؟ رابطت با همسرت خوبه؟

6 سال ی پسر 3 ساله هم دارم. رابطم با شوهرم خوبه. اصلا با هم مشکل نداریم. اما سر خانوادش باهاش دعوا دارم. چون باعث و بانی همه این مشکلات اول خودشه که نتونست مدیریت داشته باشه و منم قربانی کرد 

1476
حالا که جاری دار شدی خانواده شوهرت یه سوژه جدید دارن کمتر تو کارای تو دخالت میکنن

خواهر شوهرم از روز اول اصلا به من محبت و توجه نکرد اصلا برای شوهرمم مایه نذاشت و مشکل داشت باهاش. باورتون میشه تا الان هم آنقدر خانواده شوهرمو علیه ما کرد و یادشون داد. آخه چرا مگه من چه گناهی داشتم. منم مثل خیلیا آرزوم خوشبختی بود. اما مثل ی نون خور اضافه باهام رفتار شد. احساس می‌کردم ابتدایی ترین حق و حقوقم هم نباید از اونا توقع داشته باشم 

تو با یه بنده خدا ازدواج کردی مهم طرفته نه کل خانوادش با همسرت خوب باش خودش هوات داره نمیخواد با ...

اصلا عجیب قریبن. خانواده مادرم اینا و فامیلای خودم هر چه قدر هم با عروسشون مشکل داشته باشن هیچوقت نمیرن تو مردم جار بزنن و آبروی عروسشون رو ببرن. اما اینا وحشتناکن. آبروی منو سر هیچ و پوچ بردن. نمیدونین فامیلاشون چه جوری به من نگاه میکردن انگار حق همشونو من خوردم

1508