2410
2553

نوزده سالمه 

اینکه ب دلایلی مزخرف زودازدواج کردم اززندگیم راضیم ولی کاش دیرترازدواج میکردم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

با اجازه استارتر

ببخشداااااا  

خانوما اینجا هم بیاین نظر شخصیتونو بفرمایینننننن منتظرماااااا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3472961/مامانای-باچادر-و-بی-چادر?postId=111572337

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله
2456

من خیلی اشتباه کردم خیلی ولی بزرگترینش خودخوری غصه خوردن بیش از حد قدر ندونستن زندگی لذت نبردن ازش بود ایکاش خدا ی فرصت دیگ بهم بده بیست و چهار سالمه

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
2714

۳۴سالمه.وبزرگترین اشتباهم این بود که بی زبون ومظلوم بودم وهیچوقت ازحقدخودم دفاع نکردم واسه همینم بقیه هرتصمیمی که خواستن واسم گرفتن تا بدبختم کنن😔

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
من خیلی اشتباه کردم خیلی ولی بزرگترینش خودخوری غصه خوردن بیش از حد قدر ندونستن زندگی لذت نبردن ازش ب ...

شما که هنوز خیلی خیلی فرصت دارید و جوانید. هر روزتو یجوری و با یه بهونه ای به یاد خدا باش و اسمشو بیار. حالا با نماز یا قران خوندن. باورکن این تجربه خودمه بعد از ۳۲سال.خدا به طرز عجیبی به خواسته هات میرسونتت.هرکس خدارو فراموش کرد گمراه شد. بعدا به حرفم میرسی 

اگ خدا بخواد چرا ک نه عزیزم امضامو خوندی ؟

خیلی ناراحت شدم😢😢انشالله به حق امام رضا که هر بیماری باشه خودش شفا بده و نتایج ازمایشهات خوب باشن.برات دعا میکنم که خوشی و خوشبختی نصیبت بشه

خوشحالی یعنی ....
2706