1822
1823

۲۹سالمه ..حاملگی دومم بزرگترین اشتباه زندگیم بود از شانس منم زد و بچه ها دوقلو شدن ..دیگه نمیتونم ادامه بدم خسته شدم 

خدایا شکرت🙏........... اگه امضامو خوندی لطفا با قلب پاکت برام یه صلوات بفرست .تا منم صاحب خونه شم😔
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

اعتماد ...

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
من کلا همه ی کارام اشتباهه اصلا انگار عقل ندارم😓😓😓

خداقوت|:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

۲۳⁦ ⁦(●__●)

اینکه دوست بی ارزش پیدا کردم⁦(-_-メ)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
1846
۲۹سالمه ..حاملگی دومم بزرگترین اشتباه زندگیم بود از شانس منم زد و بچه ها دوقلو شدن ..دیگه نمیتونم اد ...

فقط کسانی ک همسن من هستن و این حسو هنوز نتونستن درک کنن میفهمن که شما چقدر خوشبختید.وقتی سالم بدستت میسپارنشون خدا رو شاکر باشید

من ۱۴سال پیش تو ۲۱سالگی ازدواج کردم. اگر برگردم عقب ازدواج نمیکنم. تو ۳۰سالگی یه خونه کوچبک میگرفتم ...

باور كن اگه مجرد بودى الان نگران ازدواج نكردنت بودى ! مثل من ٣٣ سالمه هم با مجرديم و استقلالم حال ميكنم هم نگران ازدواجم!!!

1794
دقیقا مثل من. خودتو در الویت بزار. هنوزم دیر نیست.منم ۳۲ سالمه. میخوام از فردا مهارتهای زندگیمو بالا ...

امیدوارم موفق باشی.ممنون از راهنماییت

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
من ۱۴سال پیش تو ۲۱سالگی ازدواج کردم. اگر برگردم عقب ازدواج نمیکنم. تو ۳۰سالگی یه خونه کوچبک میگرفتم ...

من بیست سال پیش تو ۱۴سالگی ازدواج کردم به اجبار پدرم.ارزوی منم همینه الان تنها واسه خودم یه جایی میداشتموزندگی میکردم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
باور كن اگه مجرد بودى الان نگران ازدواج نكردنت بودى ! مثل من ٣٣ سالمه هم با مجرديم و استقلالم حال مي ...

نه اصلا. تو خانواده ما چه دختر وچه پسر ۳۰که میشن مستقل وجدا زندگی میکنن. البته یه چند سالیه این طوری هست. نظر دختر خاله ودختر دایی های متاهلمم همینه. الان یه دختر دایی دارم دقیق هم سن خودم. دیگه قید ازدواج رو زده نمیخواد

1845