1464
1482

نوزده سالمه 

اینکه ب دلایلی مزخرف زودازدواج کردم اززندگیم راضیم ولی کاش دیرترازدواج میکردم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

سلام

با اجازه استارتر

ببخشداااااا  

خانوما اینجا هم بیاین نظر شخصیتونو بفرمایینننننن منتظرماااااا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3472961/مامانای-باچادر-و-بی-چادر?postId=111572337

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

من خیلی اشتباه کردم خیلی ولی بزرگترینش خودخوری غصه خوردن بیش از حد قدر ندونستن زندگی لذت نبردن ازش بود ایکاش خدا ی فرصت دیگ بهم بده بیست و چهار سالمه

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

۳۴سالمه.وبزرگترین اشتباهم این بود که بی زبون ومظلوم بودم وهیچوقت ازحقدخودم دفاع نکردم واسه همینم بقیه هرتصمیمی که خواستن واسم گرفتن تا بدبختم کنن😔

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
8
تازه اول راهی که از همین امروز شروع کن به عوض شدن.

اگ خدا بخواد چرا ک نه عزیزم امضامو خوندی ؟

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
من خیلی اشتباه کردم خیلی ولی بزرگترینش خودخوری غصه خوردن بیش از حد قدر ندونستن زندگی لذت نبردن ازش ب ...

شما که هنوز خیلی خیلی فرصت دارید و جوانید. هر روزتو یجوری و با یه بهونه ای به یاد خدا باش و اسمشو بیار. حالا با نماز یا قران خوندن. باورکن این تجربه خودمه بعد از ۳۲سال.خدا به طرز عجیبی به خواسته هات میرسونتت.هرکس خدارو فراموش کرد گمراه شد. بعدا به حرفم میرسی 

اگ خدا بخواد چرا ک نه عزیزم امضامو خوندی ؟

خیلی ناراحت شدم😢😢انشالله به حق امام رضا که هر بیماری باشه خودش شفا بده و نتایج ازمایشهات خوب باشن.برات دعا میکنم که خوشی و خوشبختی نصیبت بشه

برای شادی روح پدرم صلوات,ممنونم🌷
1403
خیلی ناراحت شدم😢😢انشالله به حق امام رضا که هر بیماری باشه خودش شفا بده و نتایج ازمایشهات خوب باشن. ...

انشاالله مرسی عزیزم

۳۴سالمه.وبزرگترین اشتباهم این بود که بی زبون ومظلوم بودم وهیچوقت ازحقدخودم دفاع نکردم واسه همینم بقی ...

دقیقا مثل من. خودتو در الویت بزار. هنوزم دیر نیست.منم ۳۲ سالمه. میخوام از فردا مهارتهای زندگیمو بالا ببرم. اولش از یه دوره ۴ ماهه خیاطیه. نازک دوزی. خیلی جلو میفتم چون فقط با این دوره میتونم چیزایی برای خودم و سایرین بدوزم‌. کافیه. بعد هم آشپزی و ورزش. بعد هم ازدواج که خیلی راحته‌. از طریق سایت.اعتماد ی وقتایی خوبه.خواهرمم اینطوری ازدواج کرده و داره میره خونه خودش. به هر بهونه اسم خدا توی زندگیت باشه. به حرفای دیگران اهمیت نده. هرکس خدا رو فراموش کرد گمراه شد.

34سالمه و بزرگترین اشتباهم این بود که اومدم یه شهر دیگه بعد ازدواجم و از خانوادم جدا شدم.البته اشتبا ...

میشه بیشتر توضیح بدین؟ از چه شهری به کدوم شهر رفتید؟ البته اگه دوس داشتید بگین. بعلت یه مسئله مشابه که خودمون داریم پرسیدم.و اینکه چه مشکلاتی هست؟

1508