1619
1605
من به سلیقه هودم بود. الان سوهرم مسکلی نداره تقربیا. ولی کلا از ازدواج متنفر سدم

منم متنفرم وخسته

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
منم. دقیقا خسته وافسرده وکسل و دلزده ودلمرده. دلن میخواد همه چی رو به مدت ول کنم برم یه جا قایم شم. ...

منم فقط  بخاطر بچه هامه که این زندگی نکبتو تحمل میکنم.فقط نمیدونم تا کی میخواد ادامه داشته باشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

منم فقط  بخاطر بچه هامه که این زندگی نکبتو تحمل میکنم.فقط نمیدونم تا کی میخواد ادامه داشته باشه

بعضی وقتا میگن بچه هام که زن گرفتن و سروسامون گرفتن منم جدا میشم. بعد میگم اون موقع دبگه ۵۰یا ۶۰سالمه. جدا شم چیکار

بعضی وقتا میگن بچه هام که زن گرفتن و سروسامون گرفتن منم جدا میشم. بعد میگم اون موقع دبگه ۵۰یا ۶۰سالم ...

منم.همینطور ولی به قول تو اون زمان دیگه میخواد ادم چیکارکنه مهم جوونی وعمرمون بود که از دست رفت

1522