1464
1411
عنوان

درد زایمان

239 بازدید | 24 پست

خانما از دیشب کمر درد شدید دارم و دفع ترشح موکوس از ساعت ۴ صبح و از ساعت ۵ صب هر ۵ دقیقه انقباض کمرم میگیره و شکمم سفت میشه ولی قابل تحمله بنظرتون کی برم بیمارستان؟؟ بیشتر کمرم درد داره و زیر شکمم و سفت هم میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖الهی مرا آن ده که آن به....!!

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
اگه دردات خیلی زیاد نیست و قابل تحمله و بیمارستان هم نزدیکه زود نرو اذیت میشی ولی اگه استرس داری برو ...

دیروز عصر معاینه شدم  گفت یک سانت بازی از بعد معاینه لکه بینی شروغ شد و درد ها ک الان منظم شده...بنظرت ورزش کنم الان؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
دیروز عصر معاینه شدم  گفت یک سانت بازی از بعد معاینه لکه بینی شروغ شد و درد ها ک الان منظم شده. ...

اگه میتونی یه دوش آب گرم بگیرکه درداتو هم تسکین بده خودتم آرامش بگیری به باز شدن دهانه رحمم کمک میکنه

اگه توپ داری ورزشتوپ کن اگه نه اسکات و کابلر کمکت میکنه پیاده روی هم خوبه

چیزای مقوی بخور جون داشته باشی زور بزنی من خودم از ضعف نمیتونستم زور بزنم

۳۹ هفته و ۴ روز

عزیزم فقط براخودت همش نفس عمیق بکش مدام 

تروخدا اینقدنگین برام صلوات بفرست من اگه صلوات بفرست بودم میشستم نمازم رو می خوندم والان داشتم براخودمم صلوات می فرستادم اینجانبودم که اه 😒😒😒😒😒 ..... لطفا درخواست دوستی نفرمایید حتی شما دوست عزیز😡😡😡😡😠لطف کن لایک نکن جون من لایک نکن بابا نکن بفهم لایک نکن افرین 😤😤😤😤😤
اگه میتونی یه دوش آب گرم بگیرکه درداتو هم تسکین بده خودتم آرامش بگیری به باز شدن دهانه رحمم کمک میکن ...

بنظرت فعلا ک قابل تحمله دردا بخوابم یکی دو ساعت دیگه ورزش کنم؟؟ چون خوابم میاد😣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476

عزیزدلم ان شالله ب سلامتی زایمان کنی و با لب خندون نی نی ت رو بغل کنی.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.
بنظرت فعلا ک قابل تحمله دردا بخوابم یکی دو ساعت دیگه ورزش کنم؟؟ چون خوابم میاد😣

اره بابا بگیر بخواب استراحت و انرژی مهمتره بدن خودش کارشو انجام میده نگران نباش. اروم باش و یادت باشه دردات شدید شد نفس عمیق شکمی بکشی خیلی کمک میکنه. بعدم ک دکتر گف زور بزن تمرکز کن هروقت بچه فشار اورد زور بزن الهی زایمانت اسون باشه عزیزم

1508