2703
2553
عنوان

چقدر میشه واقعا امروزمون رو تغییر بدیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 43 پست
یعنی بعدش درست میشه؟ دیگه اونموقع من خوابیدن رو فراموش کرده ام😂لصلا خواب چیهست

والا ...بهتر میشه...اما تا کلاس اول باید هر روز با خودت تکرار کنی خواب چیست😁😁😂😂😂🤔🤔🤔🤔واقعا خواب چیست😂😂😂😂

حالا بچه یکم بزرگتر شد...بهتر میشه ...اما خداییش مردا هم اگه بچه شبها بیدار باشه...یه شب نگه اش نمید ...

قشنگ یادمه دختر ما تا چهارماهگیش کولیک داشت و کار من و خانومم این بود هر شب ساعت یک تا سه گریه وحشتناک دخترمون رو بشنویم و با یک پتو بزرگ تابش بدیم تا بخابه همراه با صدای سشوار زنده و فردا شش باید میرفتم سر کارچهارماه زندگی هرشب ما این بود در یک شهر غریب.....هرکسی زندگیش سختی هایی داره....

تخصص در زوج درمانی.مشاوره ازدواج.مشاوره پیش از ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ...بهتر میشه...اما تا کلاس اول باید هر روز با خودت تکرار کنی خواب چیست😁😁😂😂😂🤔🤔🤔🤔واقعا خ ...

مرسی دوستم😊😁😁😁😁

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
سلامتی😒اگه بود که خوب بود

من یک کیس زوج داشتم فرزند دوقلو داشتن و جفتشون اوتیسم.....باور کنید قدر همین سلامتی رو نمیدونید....هرچقدر هم زندگی سخت باشه میشه شاد بود

2720
قشنگ یادمه دختر ما تا چهارماهگیش کولیک داشت و کار من و خانومم این بود هر شب ساعت یک تا سه گریه وحشتن ...

تا چهار ماهگی خیلی خوب بوده...پسرمن تا۳ سالگی کارش بود...ساعت۱۲ تا۲ میخوابید...و بقیه اش بیدار بود و در حال جیغ کشیدن...جیغ که میگم جیغ یواش نه...بلند...جوری که بابام فقط میومد کمکم...شوهر که دیگه ولش کن...نگم ازش بهتره...شما خیلی خوب کاری کردین...کمک خانومت کردی...امیدوارم بقیه مردا هم از شمایاد بگیرن...هرچند که همچین مردایی انگشت شمارن

من یک کیس زوج داشتم فرزند دوقلو داشتن و جفتشون اوتیسم.....باور کنید قدر همین سلامتی رو نمیدونید....ه ...

اوتیسم...خدا کمکشون کنه...اما بچه منم مشکلش کم از اینا نیست...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️مشکلش نصفه😁

تا چهار ماهگی خیلی خوب بوده...پسرمن تا۳ سالگی کارش بود...ساعت۱۲ تا۲ میخوابید...و بقیه اش بیدار بود و ...

به قول خود من دخترما هرسال بزرگتر میشد دوبرابر از عمر ما کم میشدو ریش و مو ما سفیدتر از وزن کمش از دیر نشستنش از دیر راه رفتنش از با شیر خشک بزرگ شدنش و هزاران مشکل دیگه.....همه این سختی ها میگذره و الان دختر من کلاس اول رفته....هرچند پدر و مادر رو پیر میکنه ولی باید جنگید برای زندگی و خوشبختی و فرزندانمون و جامعه مان

2714
اوتیسم...خدا کمکشون کنه...اما بچه منم مشکلش کم از اینا نیست...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️مشکلش نصفه😁

مثال دوم میزنم برات یک کیس داشتم روده بچه کار نمیکرد و بچه هر شش ماه باید عمل میشد و رکده اش نظافت میشد و ....خیلی جزییات بیماری فرزندش الان یادم نیست ولی بالاخره با هزار زحمت بچه رفت کلاس اول ماه اول مدرسه بچه جلو مدرسه تصادف میکنه جفت ماهاش میشکنه گچ میگیرن و با وجود گچ دیگه نمیتونه عمل شش ماهه رو ادامه بده و مجبور میشن رود بچه رو ببرن و کوتاه کنند و....مادر مثل ابر بهار تو اتاقم گریه میکرد.....و من تو دلم گریه میکردم.....اخه مشاور که سنگ نیست ادمه.....و باید به این مادر امید میدادم باز بجنگه باز به خدای کودکش امید داشته باشه.....ایه قران کریم یادمون نره هنگام سختی ها نحن اقرب من حبل الورید....ما از رگ گردن بهتون نزدیک تریم....تا خدای کریم هست امید هم هست

مثال دوم میزنم برات یک کیس داشتم روده بچه کار نمیکرد و بچه هر شش ماه باید عمل میشد و رکده اش نظافت م ...

یا خدا...خودش به همه کمک کنه...بابت همه مثالا ممنون...اما خودم هر وقت کم میارم...قشنگ به مشکلات بقیه نگاه میکنم...آروم میشم..دلی تو دنیا خدا نیست که غم نداشته باشه...من روحیه عالی ای دارم...میگم الکی خوشم...باورت نشد😁😁😁یه سر تو تاپیکا بزنی ...کافیه پستا منو ببینی...تابلوام😁بازم بابت مثالاتون ممنون🙏🙏🙏🙏🙏

یا خدا...خودش به همه کمک کنه...بابت همه مثالا ممنون...اما خودم هر وقت کم میارم...قشنگ به مشکلات بقیه ...

خواهش موفق و خوشبخت باشید