2726
عنوان

ناباروری

217 بازدید | 30 پست

دوستان .سه ماهه پریود نشدم تنبلی تخمدان دارم دارو طب سنتی استفاده میکردم چهل تا پنجاه روزی یبار پریود میشدم الان سه ماهه دارم دارو طب اسلامی میخورم اصلا پریود نشدم بنظرتون چکار کنم تا پریود بشم دارم دیونه میشم اگر هم دارو نمیخوردم ۶۰ الی هفتاد روزی یبار پریود میشدم .

آرزومه مامان بشم میشه از ته دلت  برام صلوات بفرستی؟😭😭😭

روزی یه قاشق سیاهدونه عسل بخور .فقط تنبلی داری یا ذخیرتم کمه ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم تنبلی دارم اما اصلا با گیاهی واسلامی درمان نکردم همش شیمیایی ،در ضمن کلا درمانش تغییر سبک زندگیه کاهش وزن ،پرهیز از چربی وفست فود

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
روزی یه قاشق سیاهدونه عسل بخور .فقط تنبلی داری یا ذخیرتم کمه ؟

سونو میدم فقط تنبلی رو نشون میده .یعنی از الان بخورم پریود میشم؟

منم تنبلی دارم اما اصلا با گیاهی واسلامی درمان نکردم همش شیمیایی ،در ضمن کلا درمانش تغییر سبک زندگیه ...

آخه من چاق نیستم

سونو میدم فقط تنبلی رو نشون میده .یعنی از الان بخورم پریود میشم؟

مطمئنی حامله نیستی بخور .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
آخه من چاق نیستم

حتی چاقی موضعی هم نداری مثلا شکم منم لاغرم ولی شکم دارم ،مو زائد دارم م همش شیمیای مصرف کردم برای بچه دار شدنم هورمون وداروو...

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
سلام من پلی کیستیک بودم سه ماه مرتب متفورمین و دافاستوم خوردم الان شکرخدا باردارم  خیلی خوب جو ...

من متفورمین سه سال قبل خاستم بخورم اصلاااا بهم نمیسازه

2706