2726
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21676 بازدید | 283 پست

بابام رفته بود خونه همسایمون که خیلی خیلی پیره یک پیرمرده تنهاست رفته بود براش یک کاری انجام بده میگه وارد خونه شدم موکت سیاه بود اومده کفششو درنیاره پیرمرده ناراحت شده میگه یامو گذاستم رو زمین جورابم همه جای موکت میچسبید اومد خونه جوراباشو انداخت دور کفششو شست بنده خدا حالت تهوع گرفته بود از کثیفی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک دوست داشتم تو مدرسه روی دستش جوشهای کوچولویی مثل اگزما مانند داشت من ازش یکبار لقمه نون وپنیر گرفتم خوردم کلاس دوم دبستان بودم اقا تا چند سال درگیر یکسری جوش خارشی شدم روی دستم که فقط بهار ظاهر میشد مامانم بردم دکتر بعد خوردن کلی چیز میز اخرسر نمیدونم کدوم قرص تاثیر کرد یکدفعه قطع شد راحت شدم 

من یک دوست داشتم هر چی میرفت حموم تو سن بلوغ همش بو میداد بهش دیودورانت خودمو داده بودم بزنه بنده خدا بازم بو میداد حتی میومد خونمون مامانم میگفت راست میگی یکم بو میده الان که بررگ شده اصلا اینطوری نیست نمیدونم چرا توی سن باوغ بنده خدا انقدر بو میداد

2728

یکی از بچه های مدرسه مون تو دبیرستان سرماخورده بود بدجور زنگ تفریح داست ساندویچ میخورد با سس زیاد هی عطسه میکرد با دستمالی که دهنشو پاک میکرد دماغشو میگرفت باز دهنشو پاک میکرد داشتیم همه کلاس بالا میاوردیم

اخ یاد یک خاطره مدرسمون افتادم بچه ها سر زنگ نماز کفش معلم بد اخلاق کلاس رو دزدین انداختن تو توالتی که درس قفل بود معلمه بعد نماز اومد سر کلاس با دمپایی های پلاستیکی مردانه بابای مدرسه ای خندیدما .به کل کلاس ما بالاترین نمره ای که داده بود هجده بود نامرد از همه دونمره کم کرد

یک شرکتی کار میکردم قاشقها رو ابدارچی از ابچکان جمع میکرد میگذاشت داخل کشوی کابینت اقا ما رفتیم قاشق برداریم ای وای دیدیم جورابشو پیرمرده دراورده انداختها رو قاشقها .همین اقا یکبار ما زود امدیم دیدیم اب سرد کن منبعش رو با شیلنگ توالت داره پر میکنه.یکبار دیگم دیدیم لیوان کنار اب سرد کن رژیه نگو لیوانهایی که میریزیم دورو جمع میکنه میذاره دوباره کنار اب سرد کن

من سوار یک تاکسی شدم یک خانم پنجاه ساله جلوی من کنار راننده نشسته بود یکدفعه شیمیایی زد اخ اقا داشتم بالا میاوردم یکدفعه داد زدم نگه دار مرده بنده خدا هول کرد پول نگرفت چون مسیر خیلی کمی منو اورده بود تو بارون ماشین گیرم نیومد پیاده رفتم خونه فکر کنم بنده خدا خودسم بعد دلیل کارمو فهمید

مادرشوهر من خیلی اتاق خوابش نامرتب و خونه من میاد هݦ خیلی شلخته

اونوقت از عالم و ادم ایراد می گیره

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
مگه بقیه ام دستشویی میکنن؟

اوووووف ببين چجورم ميكنم.عييييييييين خودت

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ما يه همسايه اي داشيتيم خيلي كثيف بود.حتي ظرف هم نميشست.هفته اي يك بار ميشيت.طفلي بچش نهار كيك و شبر ميخورد.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
من سوار یک تاکسی شدم یک خانم پنجاه ساله جلوی من کنار راننده نشسته بود یکدفعه شیمیایی زد اخ اقا داشتم ...

🤣🤣🤣🤣😭 وای خدا لنتت کنه همه ۱۸ صفحه رپ خوندم فقط کامنت شما ترکیدم از خنده

2706