2726
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21676 بازدید | 283 پست

یه هم اتاقی هم تو خوابگاه داشتیم تک دختر و خیلی پولدار و همونقدر کثیف و شلخته

یه بار رفتم رو تختش که طبقه بالا بود حالم بد شد ده تا گوله مو و یه عالمه پوست پسته و میوه ریخته بود رو تختش

میرفت حموم لباسشو نمیشست میاورد میذاشت تو پلاستیک تو بالکن تا وقتی میره شهرشون ببره خونه بندازه تو لباسشویی حتی لباس زیر خیسشو مینداخت توی همونا بوش  آدمو خفه میکرد

سه هفته امتحانا رو حموم نمیرفت میگفت درس دارم

کمدشم بازار شام بود سر همینا من همش باهاش دعوا داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یه مستاجر داشتیم می خواست خونه رو تحویلمون بده بره یعنی خونه کثیفتر از اون تا حالا ندیده بودم. گازش اصلا معلوم نبود چه رنگیه که انگار یکسال بود تمیز نشده بود چرک و کثیف وسیاه دیوار دور گاز و یخچالم نگم. بدترین قسمت قضیه گوشیه آیفون بود که نفهمیدم غذاست چسبیده بهش یا محتویات بینی . اینقدر بود که جای خالی نبود ما گوشی رو دست بگیرم ببینیم پشت در کیه. کلا حالم بهم خورد از اون خونه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2728
اووووووغ  میدونی چقدر میکروب رفته تو معدشون الان؟ واااااای اینا هپاتیت میگیرن همشون  خد ...

والا اونا سالمترن یکم دقت کن 😰😰😰😰من خودم کثیف نیستم ولی نگاه میکنی اونا سالمترن تا ما 

من دست میکنن تو دماغشون بدم میاد حین غذا خوردن حرف بزنن بدم میاد بوسم کنن بدم میاد یکی دستمو بگیره د ...

توخودت دشویی نمیکنی

برایتان ارامشی از جنس خدا ارزو میکنم...
اخی عزیزم خدا بهش کمک کنه ان شا الله

😢😢

آ ره خدا کمکش کرد

شوهرش زنهای صیغه ای رو گذاشت کنار باهاش خوب شد

ولی خب هنوز دوست دختر داره

دختره اینقدر مومنه و مهربون امیدم اینه که اونا رو هم می ذاره کنار

2706