2703
2553
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21670 بازدید | 283 پست
بین همه ابنا یاد یک خاطره افتادم بیربط.ما اپارتمان زندگی میکنیم پسر یکی از ساکنین مار ابی از سمال او ...

دینگ دینگ پیام بازرگانی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بد بخت مشتریها ولی خوب اکنها هم‌کثیف بودن که با این حجم کثیفی باز میرفتن تتو پیششون حتما رایگان تتو ...

نه  میدونی انگار عادت داشتن به کثیفی 

اکثر شهرهای ترکیه رو سفر کردم و گشتم به جرات میگم که بجز پولدارهاشون  که میشن سی چهل درصد بقیه شون کثیف زندگی میکند  پایین شهرهاشون  وحشتناک

موفقیت نزدیک است ...
اوهوم دقیقا اخه حجم الودگی داشت زیاد میشد گفتم شاید خسته بشید

ما یخ بار رفتیم مشهد یه سوییت گرفتیم تمیز بود طاهرا بعد که رفتیم توش تو حموم پر عنکبوت تو دسشویی پر عنکبوت مرده وقتی از خونه میرفتیم سوسکها ی ریز می اومدن رو‌گاز وقتی در را باز میکردیم حرفه ای بودن استتار مبکردن پتوها بد کثیف افتصاح وای چقدر بد بود 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
بد بخت مشتریها ولی خوب اکنها هم‌کثیف بودن که با این حجم کثیفی باز میرفتن تتو پیششون حتما رایگان تتو ...

بعدم نه بابا رایگان به باباشونم خدمت نمیکنند همشون بنده ی پولن  بخاطر یک لیر جون میدن

موفقیت نزدیک است ...
2714
رفتم ی جا مهمونی سیم ظرفشویی  تو کتریش بود  

اون جرم گیره. ما هم میندازیم تو کتری جرمها رو بگیره. بعد هم میندازیمش دور

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

من بچه بودم با خواهرم رفتم روضه خونه دوستش. 

چون آقا داشت روضه میخوند ما مستقیم رفتیم تو آشپزخونه از راه که رسیدیم، 

بعد دیدیم یک بطری گذاشتن روش یک قیف گذاشتن هر چی شربت ته لیوان مهمونا مونده بر میگردونن تو بطری که دوباره برای بقیه ببرن. 

برای آقا هم چای ریخته بود میخواست ببره از سرش خورد ببینه سرد نشده باشه 

خدا رحم کرد دیدیم دیگه هیچی نخوردیم 

گروه سبز 💚💚 همراه با چالش لاغری تا عید بامداد خمار  وزن اولیه 93 😏 وزن شروع چالش 68/650 وزن هدف تا عید 64             
اونم باشه دیگه ما خدا نیستیم از بقیه ایراد بگیریم والا ما هم یه سری خصوصیات بد داریم، شلختگی و کثیفی ...

من اینو واقعا موافقم

طرف اگه ناراحت باشه از زندگی و یه بحران داشته باشه واقعا هر روز دلش میخواد بمیره چه برسه که بلند شه خونه تمیز کنه

من یه دختر خانم بسیار تمیز خانم خونه دار و... رو می شناسم 

ایشون زندگیش عالی سه تا بچه کوچولو موچولو خوشگل داشت همه چیز عالی 

بعد از یه مدتی دید شوهرش طرفش نمیاد و خلاصه بیخود بیخود گفت طلاق بگیریم و... 

بعد یه مدت کاشف به عمل اومد مرده رفته زن گرفته 

دیگه دختره که اصلا هاج و واج مونده بودددددددددد و نمیدونست یعنی چه چه بلایی سرش اومده

افتاد تو جا بدون اینکه کسی بدونه فقط روزها رو شب میکرد بچه هم شیر میداد دوتا بچه دیگه هم داشت

بعدا تعریف میکرد داشتم میمردم سه شبانه روز می‌گذشت من نمتوتستم از جام بلند شم فقط سینه مو در میآوردم به دختر شیر خوره یک ساله م شیر میدادم و اون بچه های دیگه م نون خالی میرفتن خودشون میخوردن خودمم دوسه روزی یکبار یه چیزی میخوردم که نمیرم

میگفت نمیدونی چه روزگاری داشتم

آره قربونتون برم ما از داخل زندگی مردم خبر نداریم که داره بهشون چی میگذره یکی مثه این بنده خدا حال اینو نداشته غذا بخوره چه برسه بلند شه هود تمیز کنه

وا خدمتکار ندارن با اینهمه پول

نه اتعجب ما هم همین بود

بقدری نکبت زندگی میکنن که باورتون نمیشه

میدونین چرا؟ چون قبلاً خیلی بدبخت و جدا بودن بعد شوهره کم کم میاد تو کار خرید و فروش ماشین و البته قاچاق بعد که وشعشون بهتر میشه نمایندگی ایران خودرو میزنه.

بقدری هم بهش پست و خبیث هست وای حسود چقدرررررر

ما دیگه اصلا باهاشون رفت و آمد نداریم .چندین ساله

من رفتم خونه همسایه مون چای آورد بعد دختر کوچولوشم کنارش خواب بود با شلوار بدون پوشک گفت سوخته پوشکشو باز کردم

بعد یهو بچه شروع کرد به سرو صدای مادره دستشو برد زیر پتو که ببینه پی پی کرده یا نه وقتی دستشو درآورد زرد بود مالیدش به لباس خودشو دست کرد تو قندون قند برداشت همش میگم خوب شد دیدم وگرنه اییییییییش تصورشم چندشه

2706