2410
2553
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21670 بازدید | 283 پست
خخخهخ ذوق کرده بیچاره 🤣🤣🤣🤣🤣الهی چه باحال کاش خالم بودی😁😁😁😙😙😙مامان بزرگم هیچ کس از دختراش ...

آخی بیچاره مامان بزرگت باز دمش گرم ک خدمت میکنه گناه داره 

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

یکی تو فامیل ما بود همون خانمه که سوسک تو شیرینی هاش بود یکبار بچش گفت بیا لباس جدیدمو بهت نشون بدم هفت هست ساله بودیم در کمدشو باز کرد بو گند میداد به خدا تا حالا همچین بویی از لباس ندیده بودم به مامانم گفتم بیا مامانم تا دید گفت بریم بریم سالن .بعد تو راه خونه به بابام گفت کمدش بو شاش میداد این زن چقدر کثیفه بابامم باز از ته دل گفت خاک تو سرش کنن.اخه بابای منم خیلی وسواس داره شدید .هر وقت از خونشون میومدیم به غیر از کمربند همه چیشو میشست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم قسمت بعدی و بخون  توی درس ویروس شناسیمون یه قسمتی بود ک راه ابتلا ب هپاتیت  نشستن ...

اره عزیزم خوندم. ولی فک کنم ک مدفوع ادم هپاتیتی منتقل میشه نه از هر مدفوعی! 

البته به هر حال ادم مریض میشه. و خیلی خطرناکه این الودگی ها 

یکی تو فامیل ما بود همون خانمه که سوسک تو شیرینی هاش بود یکبار بچش گفت بیا لباس جدیدمو بهت نشون بدم ...

من یکی از دخترای فامیلمون اومد خونه مون همه دور هم جمع بودیم اومدم مثلا صمیمیت کنم سرمو گذاشتم رو پاش وااای چشمت روز ید نبینه آنچنان بویی میداد ک خدا میدونه و بس فقط فرار کردم رفتم بیرون گفت چی شده گفتم هیچی نمیدونم چرا حالم بد شد اونم خندید گفت نکنه حامله ای

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
من یکی از همکلاسیهام اول دبستان هروقت در جامدادیشو باز میکردی ادامس استفاده شدش توش بود میگفت گذاشتم ...

چه اقتصادی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2714

رییس یکی از شعبه های ایران خودرو دوست صمیمی و خانوادگی ما هست مولتی میلیاردر هست آقاهه

خونشون اگه برین فرار میکنین از بس که که کثیف و چندشه

به خدا باورتون نمیشه حوله های حموم شون سیاه شده از چرک 

گوشه های خونه در از سوسک مرده 

خونه کثیف پرخاک بهم ریخته ،و خیلی هم خسیس هستن ،هزارتا سطل ماست تلنبار کرده تو گوشه آشپزخونش بقدری زن و شوهر هر دو کثیف هستن که خدا میدونه.یخچالش قشنگ توش کرم های سفید خودم دیدم ،حمومش در از مو لحن سیاه بسته .

من یکی از دخترای فامیلمون اومد خونه مون همه دور هم جمع بودیم اومدم مثلا صمیمیت کنم سرمو گذاشتم رو پا ...

من یه دوست داشتم خدای ارایش از بس به خودش میرسید وخوشگل ولی یه دقیقه نمیشد بوی پاش را تحمل کرد آخه جوراب نمیپوشید شاید به این دلیل بود

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
اخ چقدر کثیف واقعا حال ادم گرفته میشه

اما خدایی دو بار که خودم خونه اجاره کردم بمدت چند ماه ... ببین جوری تمیز کردم  که املاکی خودش میومد میدید ازم تشکر میکرد میگفتن سن چوک تمیییز 😅

اما هتل های لوکس و گرون شونم بودم بینظیر بود 

موفقیت نزدیک است ...
رییس یکی از شعبه های ایران خودرو دوست صمیمی و خانوادگی ما هست مولتی میلیاردر هست آقاهه خونشون اگه ب ...

وا خدمتکار ندارن با اینهمه پول

2706