2726
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21672 بازدید | 283 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ادم بدجنسی بوده

عادت داره 

کلا اگر بخواد مهمون نیاد میدونی چقدر بی حیا بازی در میاره 

بخدا قسم واسش مهم نیس بابابزرگم نشسته بود اونوقت پا رو پا می ندازه پیرزن شورت قرمزش در میاد 

هر سری ازین کارا میکنه 

مامان بزرگمم سریع به بابابزرگم گفت این زن داداشت میخواد تهمت بزنه ک نگاه میکنی جمع کردن رفتن بیرون 

کلا تو فامیل معروف 

هر عید سال هم میگه ما قرار بیام ک مردم نرن خونشون🤣🤣🤣🤣اونوقت خودشونم نمیان الان نزدیک ۴۰ساله ک میگن ازین کارا میکنه ۴۰سال قرار عید خودشون بیان😂😂😂😂😆😆😆😆😆

I'd walk straight through the bullet😏
2728
خخخخ    

ماب لحن حرف زدن توگفتیم مثل زنای بدبخت که دنبال کادووپولن حرف میزنی بعدمیگی ن برام مهم نیس ازاونطرفم زورت اومده فحش میدی ب طرف  اون کثیفه توچی توازلحاظ حرف زدن حتی شعوریه آدم بالغونداری کثیفم خودتی بی تربیت 

قربونت من بین خواهرم و مادرم و زنداداشم معروفم خونه خودم تهرانه خونه اینا سه تا کرج میام از ترس من خ ...

خخخهخ ذوق کرده بیچاره 🤣🤣🤣🤣🤣الهی چه باحال کاش خالم بودی😁😁😁😙😙😙مامان بزرگم هیچ کس از دختراش کمک نمیده بهش بیچاره ۸تا دختر هم داره فقط میرن اونجا با بچه هاشون مامان بزرگم باید خدمت کنه 

I'd walk straight through the bullet😏

خونشون پر مو بود....پرده ها چرک چرک میگفت بلد نیستم دربیارم بشورم....انقدم فیس و افاده داره

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
عادت داره  کلا اگر بخواد مهمون نیاد میدونی چقدر بی حیا بازی در میاره  بخدا قسم واسش مهم ...

خو ی باره بگه بیخیال من شید این کارا چیه؟؟  

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
2706