2703
2553
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21670 بازدید | 283 پست
من همین الان تایپک زدم از کثیفی جاریم یه عده منو فحشم دادن واقعا نمیدونم اونا هم یه گروه از همین کثی ...

تازه تاپیکتو خوندم . بخاطر اینکه عنوانت خوب نبود  و راجب دختر بچه 11 ساله جوری حرف میزدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خونه یکی از دوستای پدرم دعوت بودیم شام .بابام داشت قصه از کتاب میخوند همه بجه ها دور بابام جمع شد ...

ششششششش😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
هپاتیت رو اغراق کردی دیگه؟! 😐 مگه کشکه! 

عزیزم قسمت بعدی و بخون 

توی درس ویروس شناسیمون یه قسمتی بود ک راه ابتلا ب هپاتیت 

نشستن دست ها بعد از تمییز کردن سرویس هست  

طرف دستش به چشمم بره یا توی دهانش بزنه آلودگی وارد میشه 

I'd walk straight through the bullet😏
2456
2714
رفتم ی جا مهمونی سیم ظرفشویی  تو کتریش بود  

عزیزم، اون کثیف نبوده، یک روش برای جلوگیری از جرم کتری انداختن و داشتن سیم ظرفشویی تمیز توی کتری است، جرمها جذب سیم میشه نه کتری

پارسال تو ترکیه زندگی میکردم خونه مبله گرفتم اجاره کردم انقدر کثیف بود اول با دوستم نشستیم گریه کردی ...

فک کنن‌بقیه مهمونا هم‌فکر تو را کردند که خونه بوی شاش میده میرفتند حیاط دشویی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
اره خب به خواهر و اینا آدم باید بگه  دستم درد نکنه چه آبجی گلی 😍😘 منم خونه ی زن عموی مامانم ...

قربونت من بین خواهرم و مادرم و زنداداشم معروفم خونه خودم تهرانه خونه اینا سه تا کرج میام از ترس من خونه هاشون اگه بهم ریخته باشه تمیز میکنن چون میدونن برم خونشون اول یه فصل قشششنگ غر غر میکنم بعدم زار و زندگیشون بهم میریزم تا تمیز کنم خخخخ 

الهی بمیرم چن روز پیش خواستم بیام خونه آبجیم با اینکه زایمان کرده بود همه رو جمع کرده بود ریخته بود تو کمد و اینا ک وسط تمیز باشه چیزی نگم آخرم دیدم گفتم تمیز میکنم حالا مگه ولم میکرد افسون کمدامو تمیز کن خخخخ

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
2706