2726
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 21672 بازدید | 283 پست
ظرفا زو از کابینت میاوزد سر سفره تو قاشق ها نون چسبیده شده بود تو طرفا گرد و خاک منم روبروی برادر ...

مگه درآوردن ظرف از کابینت چه عیبی داره! چه ایرادایی میگیرین به مردم!

من حتی ظرفهای روزانه مون رو بعد از خشک شدن میذارم توی کابینت خوشم نمیاد بالای سینک ظرف باشه باید خالی خالی باشه توی کابینت که عین گل تمیزه! 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

خونه یکی مهمانی رفتیم یه اخرهفته بود بنظرمیومد تمیزه البته من متوجه شدم انگارسنبل کاریه .خلاصه شش روز بعدش رفتم دم خونشون یه وسیله بگیرم دیدم همون ظرفهاتوحیاط هستن ودیگهای خورشت و‌برنج و پر کفک😷😷😷😷😷😷😷وبوی تعفن چنان عوق زدم تموم قاشق چنگالهاش مارک لوکس بود ول داده بود روظرفها .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خونه یکی از دوستای پدرم دعوت بودیم شام .بابام داشت قصه از کتاب میخوند همه بجه ها دور بابام جمع شده بودیم ما سه تا بودیم اونام سه تا یکدفعه خواهره که هفت سالش بود خوابش گرفت بابام متکا داد گفت راضیه جان همینجا بخواب عمو بچه خوابید اقا اخرای قصه که خیلی هم کم بود چون کتاب مصور بود یکدفعه صدای ششششش اومد ما همه متعجب شدیم بچه دستشویی شماره یک کرد تو خواب .من بعد دیدن این صحنه تا مدتها خونشون نمیرفتم مامانم میگفت بریم نمیامدم همش میگفتم خونشون شاشیه اخه من یکم وسواس داشتم بچه بودم 

2728
یه زن دایی دارم ته کصافته ملاقه رو میگیره دستش با دستش جرم دندوناشو میگیره بعد میکنه تو قابلمه یه سر ...

وای،این چی بود گفتی،با ملاقه،میزنه به غذا؟    

اینا باید خیلی در موردشون بگی،اصلا غیبت نیست.ثواب هم داره،لعنت بهشون.

ما خونه یکی از دوستای پدرم دعوت بودیم شام .بابام داشت قصه از کتاب میخوند همه بجه ها دور بابام جمع شد ...

اسی جوون شما هرچی آدم کثیف دورتون جمع وااااییی من بودم کات میکردم باهمشون🤢🤢🤢🤢

I'd walk straight through the bullet😏
مگه درآوردن ظرف از کابینت چه عیبی داره! چه ایرادایی میگیرین به مردم! من حتی ظرفهای روزانه مون رو بع ...

نه منظورم اینه قبلا چک نمیکردکثیف نباشن، بعد ک میاره توشون پرز هست و غذاهای قبل

من خودمم همه ظرفام تو کابینت میذارم. حتی دم دستی ها

ولی تو مهمونی از قبل باید چک کرد ممکنه ظرفی کثیف باشه

من واقعا سختم بود با اون بشقاب پر از پرز و گرد و خاک و غذای مونده و خشک شده ی قاشق، غذا خوردم

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

فرشای آشپز خونه چرررررررک خاکستری شده بود دیگه 

روغن و‌موادذغذایی موقع پخت و‌پز کنارای اجاق گاز ریخته بود به حدی که  باید باکارد در میومدو آب جوش فک کنم حداقل سه چها روز زمان میبرد  

دیوار پشت اجاق  همینجوری بود   داخل کابینتا هیچی پهن نشده بود زرد و پررررر رغن

از نمای بیرون حتی زیر درای کابیت زردیش دیده میشد 

یه یخچال ساید بی نهاییییت کثیف  هر چی بگم کم گفتم هر  انقد که مهموناشون نمیتونستن چیزی بخورن از فرط کثیفی  آشپز خونش 

من دست میکنن تو دماغشون بدم میاد حین غذا خوردن حرف بزنن بدم میاد بوسم کنن بدم میاد یکی دستمو بگیره د ...

مگ آدمی ک دسشویی نکنه هم داریم😑

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

من خونه یکی از دوستای خواهرم با خواهرم رفته بودیم وارد خانه شدیم تمام فرشهای سفید به خدا سیاه شده بود از نکبت .خواهرم گفت کفشتو در نیار بریم اتاق دوستش یکدفعه مامانش گفت وا کفشتونو در نمیارین با کفس بیرون میخواین برین رو فرشام خواهرم منم تو بچگی خیلی رک بود گفت والا ته کفشهای ما از فرس خونه شما تمیز تره.بعدها شنیدم مامانش بعد این حرف با کلی غرغر بالاخره فرسهای رو داده بیرون شستن .بیچاره اونهایی که اومدن فرسها رو بردن واسه شیتشو

2706