2410
2553

مامان دوستم رفت اسغالهای توالت رو خالی کرد تو سطل اشغال با همون دست داشت غذا درست میکرد دیگه خونشون نرفتم اینم اتفاقی دیدم چون سالن مشرف به توالت واشپزخونست

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دستمال کاغذی دیدم روی میز ریخته بود مال شب قبل.البته طرف کثیف نبودا ولی خواب بود رفتم بیدارش کردم.تقصیر منم نیست اون تا ساعت یازده خوابه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2720
من دست میکنن تو دماغشون بدم میاد حین غذا خوردن حرف بزنن بدم میاد بوسم کنن بدم میاد یکی دستمو بگیره د ...

شما دستشويي نميكني

فتوسنتز ميكني عايا؟😥

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714
2706