1507
1521
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 12161 بازدید | 268 پست

یکی از بچه های مدرسه مون تو دبیرستان سرماخورده بود بدجور زنگ تفریح داست ساندویچ میخورد با سس زیاد هی عطسه میکرد با دستمالی که دهنشو پاک میکرد دماغشو میگرفت باز دهنشو پاک میکرد داشتیم همه کلاس بالا میاوردیم

اخ یاد یک خاطره مدرسمون افتادم بچه ها سر زنگ نماز کفش معلم بد اخلاق کلاس رو دزدین انداختن تو توالتی که درس قفل بود معلمه بعد نماز اومد سر کلاس با دمپایی های پلاستیکی مردانه بابای مدرسه ای خندیدما .به کل کلاس ما بالاترین نمره ای که داده بود هجده بود نامرد از همه دونمره کم کرد

یک شرکتی کار میکردم قاشقها رو ابدارچی از ابچکان جمع میکرد میگذاشت داخل کشوی کابینت اقا ما رفتیم قاشق برداریم ای وای دیدیم جورابشو پیرمرده دراورده انداختها رو قاشقها .همین اقا یکبار ما زود امدیم دیدیم اب سرد کن منبعش رو با شیلنگ توالت داره پر میکنه.یکبار دیگم دیدیم لیوان کنار اب سرد کن رژیه نگو لیوانهایی که میریزیم دورو جمع میکنه میذاره دوباره کنار اب سرد کن

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

من سوار یک تاکسی شدم یک خانم پنجاه ساله جلوی من کنار راننده نشسته بود یکدفعه شیمیایی زد اخ اقا داشتم بالا میاوردم یکدفعه داد زدم نگه دار مرده بنده خدا هول کرد پول نگرفت چون مسیر خیلی کمی منو اورده بود تو بارون ماشین گیرم نیومد پیاده رفتم خونه فکر کنم بنده خدا خودسم بعد دلیل کارمو فهمید

1436

ما يه همسايه اي داشيتيم خيلي كثيف بود.حتي ظرف هم نميشست.هفته اي يك بار ميشيت.طفلي بچش نهار كيك و شبر ميخورد.

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد پرنسس مامانشه😍😍😍😍