1464
1411
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 12161 بازدید | 268 پست
نه اتفاقا باید بدونه ک تمیزی چیز مهمی اآدم ک نباید فقط به ریخت و تیش برسه البته واسه کسایی ک قراره خ ...

اره خب به خواهر و اینا آدم باید بگه 

دستم درد نکنه چه آبجی گلی 😍😘

منم خونه ی زن عموی مامانم ک رفتیم ۳روز غذا نمیخوردم  چون کثیف نبود اما وقتی دوس نداشته باشه مهمان بره خونش غذا رو نپخته می ذاره ماهم سر مشکل خودشون رفتیم و باور کن املت درست کرد تو املتش پر آب بود 

من فقط میدادم پسر کوچیکش واسم آب پرتقال و بسکویت می گرفت بعد میگفت چرانمیخ ری 😑😑😑خیلی بد جنس بود😂😂😂😂تا الان از املت بدم میاد 

I'd walk straight through the bullet😏

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

پارسال تو ترکیه زندگی میکردم خونه مبله گرفتم اجاره کردم انقدر کثیف بود اول با دوستم نشستیم گریه کردیم 

بعد رفتیم فروشگاه صد لیر وسایل شست و شو و وایتکس و دامستوس گرفتیم انقدر شستیم و ضدعفونی کردیم تازه شد خونه ی آدم اما بازم تمام تنمونو جونور نیش میزد

بخدا نصف مردم شون با وسایل کهنه و کثیف زندگی میکردند  وسایل  و مبل و فرش کهنه کنار سطل زباله رو میبردن خونه شون... از کلید اسرار بدتر بود وضعشون 

پر از افغانی و سوری کثیف بود تو محله های پایین شهرهاشون  اونی که ماهواره  نشون میده  فقط زندگی لاکچری های پولدار استانبوله...

بعدم خونه یک دوست ترکمون دعوت شدیم رفتم از در حیاط رفتیم تو کل زندگیش بوی شاش میداد وایی رفتیم تو نمیتونستم نفس بکشم انقدر همجا کثیف بود نمیدونستم کجا بشینم 

پسزم گفت جیش  رفتم ببرمش  دیدم توالت فرنگی شونو پونزده ساله نشستن قهوه ای و سیاه ... نبردم بچرو 

گفتم برو تو حیاط کنار درختا وایساده کن

وای باورم نمیشه چیا دیدم تو اون کشور 

موفقیت نزدیک است ...
1517
من همین الان تایپک زدم از کثیفی جاریم یه عده منو فحشم دادن واقعا نمیدونم اونا هم یه گروه از همین کثی ...

تازه تاپیکتو خوندم . بخاطر اینکه عنوانت خوب نبود  و راجب دختر بچه 11 ساله جوری حرف میزدی 

ما خونه یکی از دوستای پدرم دعوت بودیم شام .بابام داشت قصه از کتاب میخوند همه بجه ها دور بابام جمع شد ...

ششششششش😂😂😂😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
هپاتیت رو اغراق کردی دیگه؟! 😐 مگه کشکه! 

عزیزم قسمت بعدی و بخون 

توی درس ویروس شناسیمون یه قسمتی بود ک راه ابتلا ب هپاتیت 

نشستن دست ها بعد از تمییز کردن سرویس هست  

طرف دستش به چشمم بره یا توی دهانش بزنه آلودگی وارد میشه 

I'd walk straight through the bullet😏
1485
خب چندش بود  اصلا رنگو نزه چایی عوض شده بود

اخه سیم مخصوص داره لابد ابتکار زده سیم ظرفشویی انداخته 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1476
رفتم ی جا مهمونی سیم ظرفشویی  تو کتریش بود  

عزیزم، اون کثیف نبوده، یک روش برای جلوگیری از جرم کتری انداختن و داشتن سیم ظرفشویی تمیز توی کتری است، جرمها جذب سیم میشه نه کتری

خونه یکی مهمانی رفتیم یه اخرهفته بود بنظرمیومد تمیزه البته من متوجه شدم انگارسنبل کاریه .خلاصه شش رو ...

کپک! 😁 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
پارسال تو ترکیه زندگی میکردم خونه مبله گرفتم اجاره کردم انقدر کثیف بود اول با دوستم نشستیم گریه کردی ...

فک کنن‌بقیه مهمونا هم‌فکر تو را کردند که خونه بوی شاش میده میرفتند حیاط دشویی

اره خب به خواهر و اینا آدم باید بگه  دستم درد نکنه چه آبجی گلی 😍😘 منم خونه ی زن عموی مامانم ...

قربونت من بین خواهرم و مادرم و زنداداشم معروفم خونه خودم تهرانه خونه اینا سه تا کرج میام از ترس من خونه هاشون اگه بهم ریخته باشه تمیز میکنن چون میدونن برم خونشون اول یه فصل قشششنگ غر غر میکنم بعدم زار و زندگیشون بهم میریزم تا تمیز کنم خخخخ 

الهی بمیرم چن روز پیش خواستم بیام خونه آبجیم با اینکه زایمان کرده بود همه رو جمع کرده بود ریخته بود تو کمد و اینا ک وسط تمیز باشه چیزی نگم آخرم دیدم گفتم تمیز میکنم حالا مگه ولم میکرد افسون کمدامو تمیز کن خخخخ

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
1514