1464
1411
عنوان

خونه ادم کثیف رفتید تاحالا چی دیدید که خیلی ضایع بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 12160 بازدید | 268 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

خونه خالم آشپزخونشون انغد کثیف بود چربو چیلی حالت تهوع بهم دست میداد. فرش کرمی رنگ آشپزخونه مایل به خاکستری شده بود. انغد کثیف بود که من حتی چندشم میشد پا رو فرششون بزارم. عید نا عید میرم خ نش.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
1436
هرکسی ممکنه یه موقع هایی وقت تمیز کردن خونش و نداشته باشه، من ایراد نمیگیرم از بقیه و ایرادشون و نمی ...

عزیزم همه اونایی که به هم ریخس رو کاری نداریم 

ولی یه سری افراد خونشون از ریشه کثیفه استارتر اینه منظورش

من خونه یکی از دوستام رفته بودم در دوران مدرسه دوستم متولد امریکا بود تا پنج سالگی اونجا بودن از جنگ فرار کرده بودن فامیلای باباش اونجا بودن رفتهبودن امریکا وجنوبی بودن .خلاصه ظهر بود تا رسیدم خونشون که البته باید اضافه کنم مادرش شاغل بود پدرش خیلی شلخته وخونشون گثیف بود همیشه .تارسیدم خونشون گفت نرگسی داریم برم بیارم باهم بخوریم کشوی کابینتو باز کرد یک دستگیره برداشت به خدا سبزش سیاه شده بود گفتم اه این چیه گفت وا جنس پارچش اصله ضد گرماست از امریکا اوردیم به خدا داستم بالا میاوردم یعنی از پنج سالگی این بابا تا ۱۷سالگی این دستگیره شسته نشده بود .دیگه خونشون نرفتم اونروزم هیچس نخوردم

1334

من خونه خاله شوهرم که میرم واسه غذا ظرفای خودمونو به هر ب۶نه ای شده تمیز دوباره میشورم .اونم خیلی کثیفه البته شاید سالی یه بار از رو اجبار اونجا بریم .من حالم از کثیفی بد میشه نمیدونم چرا بعضیاااا اینجورین یه ذره تمیزی به خدا ادمارو نمیکشه .از خواهر شوهرمم بگم براتون وای خدای کثیفیه خیلی کثیفهههه.اصلنم بداش مهم نیست که تمیز کنه حتی وقتی مهنون داره .گازش که معدن روغنه.از هود که نگم براتون وای.یه جا مستاجر بودن .یعد زنه بعد یه مدت منو دید گفت تو اون خونه ادم زندگی میکرده واقعااا یا حیون .طفلک زنه میگفت ده روز فقط هود تمیز میکرده واشپزخونه رو.

خدایااااا حاجت دلمو بده به خدااااا خیلی داغونم .اگه خوندی برا تو دلیم دعااااااا کنید ممنونم😘😘😘😘😘😘😘
عزیزم همه اونایی که به هم ریخس رو کاری نداریم  ولی یه سری افراد خونشون از ریشه کثیفه استارتر ا ...

اونم باشه دیگه ما خدا نیستیم از بقیه ایراد بگیریم والا ما هم یه سری خصوصیات بد داریم، شلختگی و کثیفی ریشه روحی داره طرف از زندگیش ناراحته یا هرچی. نمیخوام فاز روشنفکری بدم حس میکنم خیلی جالب نیست ایراد بگیریم از بقیه. 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
1474

یه زن دایی دارم ته کصافته ملاقه رو میگیره دستش با دستش جرم دندوناشو میگیره بعد میکنه تو قابلمه یه سری داشت راه میرفت پشت شلوار سفیدش لک قهو ای بود خون نبودا یه چیز دیگه بود

یه زن دایی دارم ته کصافته ملاقه رو میگیره دستش با دستش جرم دندوناشو میگیره بعد میکنه تو قابلمه یه سر ...

چی بود خخخ

خدایااااا حاجت دلمو بده به خدااااا خیلی داغونم .اگه خوندی برا تو دلیم دعااااااا کنید ممنونم😘😘😘😘😘😘😘
1508