1600
1480

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

خدا از اینا نصیب منم بکنه.

هیجی اگه صاحبشو نمیتونی پیدا کنی خرج کن 

یا بده صدقه 

من باشم که خووم میشم همونی که صدقهبهش میدن . به عنوان صدقه برش میدارم 

خخخ

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

اگه برداری شرعا وظیفه داری بگردی دنبال صاحبش. 

اگه نمیتونی که بده صدقه

💞 خداوند رزق و روزىِ مؤمنان را از جايى مى‌رساند كه فكرش را هم نمی‌كنند 👈 علّتش هم اين است كه وقتى بنده نداند روزى اش از كجا خواهد رسيد، زياد دعا می‌كند.💚   💞 امام صادق (ع) 💞
8
خدا از اینا نصیب منم بکنه. هیجی اگه صاحبشو نمیتونی پیدا کنی خرج کن  یا بده صدقه  من باش ...

وااااا این با دزدی و پول مردم خوری چه فرقی داره

💞 خداوند رزق و روزىِ مؤمنان را از جايى مى‌رساند كه فكرش را هم نمی‌كنند 👈 علّتش هم اين است كه وقتى بنده نداند روزى اش از كجا خواهد رسيد، زياد دعا می‌كند.💚   💞 امام صادق (ع) 💞

یا باید بندازی صدقه یا بدی به نزدیک ترین مغازه که پشت شیشه بزنه صاحبش رو پیدا کنه

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1403
من بر نداشته بودم معتاد محله بر میداشت دودش میکرد

گناهش مای تو نبود پای همون مفتاد محله بود.لطفا بتدازش صدقه به نیت صاحبش

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺
1578