2737
2734
عنوان

زنداییم هووی خالم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1946 بازدید | 60 پست
زن داییت کار خوبی نکرده هم داغ برادر رو تازه کرده هم هووشده کلا وقتی زن شوهر مرده شوهر میکنه خان ...

بله من تا چند وقت شکه بودم خالمم خیلی مظلومه دلم کباب شد براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهره مریض میشد زنه باید میسوخت و میساخت و فداکاری میکرد،،اگرم یه دوست پسر داشت این وسطا،میشد هر ...

خالم همه کارای خونشو خودش انجام میداد خونش مثل دسته گل بود

همه باهاش کج افتادیم بعد دیدیم خاله بنده خدام هیچی نمیگه و ساکته ماهم کنار امدیم

وااااااای چقد مظلومه آخه.من باشم دهن شوهره رو سرویس میکنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
بله من تا چند وقت شکه بودم خالمم خیلی مظلومه دلم کباب شد براش

دلم میخاد مشکل خالت حل بشه مریضیش خوب بشه بعد دمار از این شوهر نامرد و زن داداش خائن دربیاره. خدا رو چه دیدی؟؟

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
2738
گفت چون بچه یتیم داره. کمکش کنم    

بعد از فوت دایی تون شماها به زنش کمک مالی نمیکردین 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
دلم میخاد مشکل خالت حل بشه مریضیش خوب بشه بعد دمار از این شوهر نامرد و زن داداش خائن دربیاره. خدا رو ...

خدا هز دهنت بشنوه خدا گوسه گیر و کم حرف شده دیگه خنده هاشو ندیدم

گفت چون بچه یتیم داره. کمکش کنم    

زندایی ات چرا راضی شد

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
خدا هز دهنت بشنوه خدا گوسه گیر و کم حرف شده دیگه خنده هاشو ندیدم

بچه های خالت اعتراض نکردن

2706