2726
عنوان

خانما این کارم بد بوده ؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 68 پست
ایشون هفته ای یه بار پست میزاره . منم کامنت میزارم براشون . زشته  ؟

گلم زشت نیست،انقدر به حرف مردم اهمیت نده،کاریکه با معیار خودتون درست و اخلاقی هست رو انجام بده،اجازه دخالت و نظردهی به بقیه هم نده.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
عزیزم چرا به خودت شک داری؟؟؟اگر نیتت  فقط تعریف بوده خودت ته دلت بدونه نیت واقعیت چی بوده دیگه ...

نه شک ندارم . چون بقیه گفتن زشته گفتم نکنه از نظر خو ایشون هم زشت باشه . بگه زنه چقدر کرم داره .

واقعا زشته زیر هر پست اش کامنت بزارم ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گلم زشت نیست،انقدر به حرف مردم اهمیت نده،کاریکه با معیار خودتون درست و اخلاقی هست رو انجام بده، ...

مرسی عزیزم . راست میگین من دهن بین هستم .

فقط نگران این بودم که از نظر خود ایشون هم زشت نباشه بگه زنه چقدر پیله اس و فلان 

2728
حالا زیر همه پستاش لازم نیس بری مدح و ثنا بگی :)) همونی دوتا درمیون میرسونه که ازش راضب هستی

مدح و ثنا نمیگم 😂 فقط یه جمله کوتاه . اقای دکتر کارتون عالیه . همین . یا خسته نباشید .

مرسی عزیزم . راست میگین من دهن بین هستم . فقط نگران این بودم که از نظر خود ایشون هم زشت نباشه بگه ز ...

نظرشون اینطور نیست،چون شما کامنت قلب و گل نمیزارید که گلم،از کارشون تعریف میکنید،به نوعی تبلیغشون رو انجام میدید،که اینم برداشت بدی ازش نمیشه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
تشکر کمترین کاریه ک باید میکردین پول مهمترین چیز واس اکثر دندونپزشکاست ایشون وقتی کلی تخفیف میده وح ...

اره واقعا . گفت من وظیفه ام بوده بگم . چون فراموش کردم اگه ندارین رایگان انجام بدم 

2706